Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
22 Mayıs 2018 ( 124 izlenme )
Reklamlar

'Yüzde 50'yi geçmezsek iç savaş çıkar' diye tehdit eden isim AKP adayı!

16 Nisan 2017 referandumu öncesinde partisinin Soma gençlik kolları etkinliğinde "Yüzde 50'yi geçmezsek iç savaş çıkar' tehdidinde bulunan Ozan Erdem, AKP'nin Manisa milletvekili adayları arasında yer aldı. Erdem, bu tehdidinin gazetelerde haber olması üzerine il başkan yardımcılığından istifa etmişti. Erdem, dün açıklanan listelerde yine kendisine yer buldu.


16 Nisan 2017 referandumu arifesinde AKP Soma gençlik kolları etkinliğindeki konuşmasında, "Evet oyları yüzde 50'yi geçmezse iç savaşa hazır olun" sözleriyle yurttaşları tehdit eden dönemin AKP Manisa il başkan yardımcısı Ozan Erdem, dün açıklanan milletvekili aday listesinde yer aldı. 

Ozan Erdem, tehdit dolu sözlerinin gazetelerde haber olması üzerine, il başkan yardımcılığından istifa etmişti.

MANİSA ADAYLARI ARASINDA 7'NCİ SIRADA

Ozan Erdem, dün açıklanan listede AKP'nin Manisa milletvekili adayları arasında 7'nci sırada kendisine yer buldu. 

REFERANDUMDA HAYIR DİYENLERİ 'BATICI GAYRİMİLLİ' OLARAK NİTELENDİRMİŞTİ

Ozan Erdem, Soma’daki etkinliği sosyal medyadan şöyle duyurmuştu:

“Bu referandum Milli olanlar ile Batıcı gayrimilli olanların oylamasıdır. Milli Devlet Aklı ve Batı Emperyalizminin mücadelesidir. İman ve ilim ile yoğrulup, aşk ve rahmet kılıcını kuşanmış milletin yeni yüzyıla vuracağı ‘EVET’ mührüdür.”

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/yuzde-50-yi-gecmezsek-ic-savas-cikar-diye-tehdit-h94098.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Burası Batman'da bir 'İcazet Merasimi !' Nerede olduğunun farkında mısın Türkiye..!!! İş adamının isyanı: Erdoğan’a bina kadar mektup yazdı! CNN Türk'te Alevilere skandal sözler ! Jet Fadıl, dayısını bile dolandırmış!