Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
19 Temmuz 2019 ( 11 izlenme )
Reklamlar

Zafer Arapkirli sansürü protesto etti! "Onuru ile gazetecilik-yayıncılık yapmak isteyene yer mi yok?"


Gazeteci Yavuz Oğhan, Rus haber ajansı Sputnik ve RS FM'deki programlarının bitirildiğini açıkladı. Gazeteci Zafer Arapkirli sansürü protesto ederek, RS FM'den ayrıldı.Gazeteci Yavuz Oğhan, Rus haber ajansı Sputnik ve RS FM'deki programlarının bitirildiğini açıkladı. Sansüre gazeteci Zafer Arapkirli'den tepki geldi. 

Ahmet Davutoğlu ile kişisel YouTube kanalında söyleşi yapan Yavuz Oğhan'ın RS FM'deki programına son verildi. Oğhan ayrıca kendisiyle birlikte İsmail Saymaz ve Akif Beki'nin yaptığı "söylemesibizden" programının da artık RS FM’de yayınlanmayacağını açıkladı.

Gazeteci Zafer Arapkirli sansüre sessiz kalmadı. Arapkirli kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile RS FM'den ayrıldığını duyurdu. Arapkirli, "RSFM İLE BURAYA KADAR..mış 3 yılı aşkın bir süredir her sabah 07.00-09.00 arası sizlerle SEYR-İ SABAH eylediğimiz @rsfm978 ile yollarımızın ayrıldığını, ben de duyurmak isterim. Özgürce, onuru ile gazetecilik-yayıncılık yapmak isteyene yer mi yok? Mekan mı yok? Görüşürüz" diye yazdı.

http://www.krttv.com.tr/gundem/zafer-arapkirli-sansuru-protesto-etti-h8857.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP’den ‘İslami holdingleri’ davalardan kurtarma hamlesi İstanbul'da ölü bulunan 'ajan' hakkında çarpıcı bilgiler! "6 Aydır İstanbul'da ne yapıyordu?" Burhan Kuzu FETÖ bağlantısını açıkladı! "Bunlara bir Hizmet Hareketi olarak katıldım" Ünlü iktisatçı Erdoğan'a seslendi: Ümmet seni terke başladı