Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
25 Ağustos 2019 ( 15 izlenme )
Reklamlar

Zafer Haftası'nda İstiklal Marşı'nı unuttular!


Afyonkarahisar'da Zafer Haftası etkinliğinde saygı duruşunda bulunmadan İstiklal Marşı okunmadan programa geçiş yapıldı.


Afyonkarahisar'da Zafer Haftası'nda aralarında İlber Ortaylı'nın da bulunduğu etkinlikte program başlangıcında saygı duruşu bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması unutulunca katılımcılar tepki göstererek ayağa kalkarak İstiklal Marşı'nı okumaya başladı.
Sunucu program başlangıcında konuşması için Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz'ı kürsüye davet edince konuklar İstiklal Marşı'nın okunması gerektiğini söylediler ve sonrasında salondakiler sunucuyu beklemeden İstiklal Marşı'nı okumaya başladı. Sunucu katılımcıların saygı duruşunu bitirmesinin ardından yoğunluktan dolayı böyle bir hata olduğunu söyleyerek özür diledi.

https://www.turkiyemtv.com.tr/haber/3017953/zafer-haftasinda-istiklal-marsini-unuttular

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye, makam araçlarında dünya rekortmeni! Erdoğan’ın uçak filosu Almanya ve Fransa gibi ülkelerden daha büyük! AKP, Devletin bütçesini seçimlere harcadı! Genç Zeynep’in büyük başarısı! Hem koyun otlattı hem Dünya şampiyonu oldu! Sapanca’da ‘Küçük Arabistan’ kuruldu!