Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
06 Temmuz 2018 ( 174 izlenme )
Reklamlar

Zonguldak’ta öğrencisiyle ilişkisi ortaya çıkan öğretmen hakkında flaş karar!

Zonguldak'ta, lisede felsefe öğretmeni olarak görev yapan B.Ç. (50), Y.G. (18) isimli kız öğrencisiyle ilişkisinin ortaya çıkması üzerine hakkında idari soruşturma başlatılarak, açığa alındı. İfadesi alınan B.Ç., daha sonra serbest bırakıldı.


Başöğretmen Anadolu Lisesi’nden bu yıl mezun olan Y.G.’nin geçen hafta eve gitmemesi üzerine ailesi, cumhuriyet savcılığına şikayette bulundu. Y.G.’nin felsefe öğretmeni B.Ç. ile şehir dışına kaçtığı ortaya çıktı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce hakkında idari soruşturma başlatılan B.Ç., açığa alındı. B.Ç.’nin, bir süre önce kendisi gibi öğretmen olan eşinden ayrıldığı öğrenildi.

SERBEST BIRAKILDI

Öte yandan ailenin, B.Ç. ile gerçekleştirdiği görüşmenin ardından şikayetinden vazgeçtiği belirtildi. Talimatla ifadesi alınan B.Ç., daha sonra serbest bırakıldı. DHA

http://www.yurtgazetesi.com.tr/turkiye/zonguldakta-ogrencisiyle-iliskisi-ortaya-cikan-ogretmen-hakkinda-h100408.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'nin sandık görevlisi seçimlerde olanları anlatıyor ve sonunda Tayyip Erdoğan'a bakın ne diyor ! Ümit Özdağ: ‘Sandığı çalamayınca, YSK’yı çaldılar’ dedi ve sandık rakamlarını açıkladı… Türkiye, otoyol kalitesinde dünyada 30. oldu! Atina tahrikte hız kesmiyor!