Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
10 Eylül 2019 ( 16 izlenme )
Reklamlar

Zonguldaklı sanayi devinin iflası istendi!


Çelik, boru ve profil üreticisi Özborsan Boru’nun Karadeniz Ereğli 3’üncü Asliye Hukuk Mahkemesi’nde açılan davada iflası talep edildi. Türkiye’nin büyük sanayi devleri arasında yer alan Özborsan Boru Sanayi Tic. A.Ş  boru, profil makineleri ve pres makineleri üretimini gerçekleştiriyor. Ayrıca elektrik direkleri , taşıyıcı direkler, kaynaklı ve civatalı kule direkleri, prefabrik evlerin üretimini de gerçekleştiren Özborsan, yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteriyor. Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde kurulu şirkete yönelik iflas davası Karadeniz Ereğli 3'üncü Asliye Hukuk Mahkemesi'nde açıldı.

Ereğli'de bulunan dev tesiste yıllık 200 bin ton üretim yapan Özborsan Boru 30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor. Özborsan, üretiminin yüzde 80'ini İngiltere, İrlanda, Belçika, Amerika, Umman, Yemen ve Irak gibi ülkelere ihraç ediyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan meğer her seçimde bunu vaat ediyormuş ! Ucuz et için saatlerce kuyruk! Anketlerde çakılan Özhaseki’ye son darbe de parti içinden! İran yolsuzlukla suçlanan ünlü iş adamını idam etti