Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
16 Eylül 2020 ( 18 izlenme )
Reklamlar

AK Partili Çorum Belediyesi'nden 1.5 milyon liraya minyatür maketler!


Türkiye pandemiyle mücadele ederken ve çoğu belediye vatandaşa destek olabilmek için zorunlu olmayan ihalelerini durdururken, AK Parti’li Çorum Belediyesi, 20 Nisan’da ihaleye çıkarak 1.5 milyon TL’lik minyatür maket ve rölyef satın aldı.
Maketler arasında Resuloğlu Mezarlık Alanı, Alacahöyük Ören Yeri, Hattuşa Ören Yeri, Veli Paşa Konağı, Çorum Belediye Binası, Koyun Baba Türbesi, Arasta Çarşısı, Güpür Hamamı, Sungurlu Saat Kulesi bulunuyor. AKP'li Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın'ın seçim projelerinden olan ‘Çoruminia' için alınan 27 minyatür maket ve rölyefin 7 ay içerisinde hazırlanıp teslim edileceği belirtildi.

Sözcü'den Deniz Ayhan'ın haberine göre Çoruminia Parkı'nın yapımı için de temmuz ayında ihaleye çıkıldı ve 6 Ağustos'ta 1 milyon 625 bin TL'lik sözleşme imzalandı. Parkın maketler ve kabartmalarla birlikte toplam maliyeti 3 milyon 100 bin TL'yi aştı.

https://abcgazetesi.com/ak-partili-corum-belediyesinden-1-5-milyon-liraya-minyatur-maketler-359007

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Acı haber geldi: 1 Şehit... İmamoğlu düğmeye bastı… O firma kara listeye alınıyor! Doktorlar isyan etti: 800 bitki çeşidi yok olacak! Başkentgaz, 3 yılda ödeyeceği verginin 3 katını Ensar’a bağışlamış!