Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
13 Eylül 2019 ( 12 izlenme )
Reklamlar

AKP'de istifa depremi devam ediyor: Eski vekil istifa etti!


AKP 26. dönem Ağrı milletvekili Cesim Gökçe partisinden istifa etti.


AKP 26. dönem Ağrı milletvekili Cesim Gökçe de partiden istifa edenler kervanına katıldı.

Gökçe Medya Notu’na yaptığı açıklamada, gördüğü lüzum üzerine istifa ettiğini belirtti.

Ahmet Davutoğlu ile birlikte eski milletvekillerinden Abdullah Başçı, Ayhan Sefer Üstün, Selçuk Özdağ, Feramuz Üstün ile eski il başkanlarından Nedim Yamalı ve Selim Temurci, ihracı beklemeden bugün AKP’den istifa ettiklerini açıklamıştı.

Medya Notu'nda yer alan habere göre; AKP’den istifasını açıklayan isimlerden biri de eski Ağrı milletvekili Cesim Gökçe oldu. Medya Notu’nun ulaştığı Gökçek, “İstifa ettiğim doğrudur. Gördüğüm lüzum üzerine bugün AKP’den istifa ettim” diye konuştu.

Cesim Gökçe kimdir?

5 Mayıs 1968’de Ağrı’da doğdu. Baba adı Kahriman, anne adı Saliha’dır. Ziraat Mühendisi; Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesini bitirdi.Ağrı Belediyesinde alt yapı ve çevre birimlerinde yöneticilik; öğretmenlik, Çevre Bakanlığında mühendislik, il müdürlüğü, daire başkanlığı ve bakan müşavirliği, Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevlerinde bulundu.İyi düzeyde Kürtçe ve orta düzeyde Arapça bilen Gökçe, evli ve 3 çocuk babasıdır.

https://halktv.com.tr/gundem/akpde-istifa-depremi-devam-ediyor-eski-vekil-istifa-etti-404299h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bilim Kurulu Üyesi Özlü: Korkunç bulaşma olasılığı var AKP’nin seçim hamlesinde büyük usulsüzlük! Koyunlar için çobanın bir önemi yoktur... Takip edecekleri biri olsun yeter ! Birileri unutsa da onlar Atatürk’ü unutmadı!