Home
08 Haziran 2018 ( 178 izlenme )
Reklamlar

AKP'li Mahir Ünal'ın Adile Naşit ile ilgili sarf ettiği skandal sözlere sosyal medya kullanıcıları isyan etti!

Sosyal medyada Adile Naşit isyanı!
AKP Sözcüsü Mahir Ünal'ın yaptığı Adile Naşit çıkışının ardından sosyal medyada bu konuyla ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı.

Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta vergi müfettişleriyle sahurda bir araya geldi. Programda konuşan Ünal, muhalefetin eski Türkiye'yi vadettiğini söyledi. Ünal, eski Türkiye'yi kâbus diye nitelendirdi ve Adile Naşit üzerinden şu örneği verdi: “Diyorlar ki ‘Biz tekrardan eski Türkiye’yi getireceğiz’. Hangi Türkiye? ‘Adile Naşit’in ninni okuduğu Türkiye çok güzel bir Türkiye’ydi.’ Valla o Türkiye sizin için çok güzel bir Türkiye olabilir ama o Türkiye bizim için tam bir kâbustu”

SOSYAL MEDYADA ADİLE NAŞİT PAYLAŞIMLARI

Ünal’ın bu açıklamalarının ardından pek çok sosyal medya kullanıcısı Adile Naşit’le ilgili paylaşımlarda bulundu ve yapılan bu talihsiz açıklamayı eleştirdi. İşte o paylaşımlardan bazıları:

alisunal

armagancaglayan

atillatas

didemsoydanic

dogarutkay

https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazinhaberleri/sosyalmedyadaadilenasitisyani/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Önce RTE Üniversitesi'ni yaptılar, sonra iki şeker fabrikasını aldılar! İsviçre'den gelen gurbetçi: "Geçen seneye göre pahalı, ciddi bir fark var. Bu bir tercihtir. İnsan nasıl yaşamak isterse öyle yaşar" CHP’li belediyelere tüm kamu kaynakları kapalı! KPSS skandalında yeni gelişme: ÖSYM iddialar asılsız demişti, yayınevi soruların aynı olduğunu kabul etti!