Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
22 Şubat 2019 ( 156 izlenme )
Reklamlar

AKP’li Sakine Hanım’a İŞKUR piyangosu!

Amacı işsizlere istihdam sağlamak olan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), iktidara yakın kesimler için çalışıyor.Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) açtığı “Toplum Yararına Çalışma Programı'' kapsamında, AKP Giresun Keşap İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sakine Aykıt, işe yerleştirildi. Aykıt, aynı zamanda İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Aykıt'ın da eşi…

KURAYA KATILDI

Sakine Aykıt, İŞKUR üzerinden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı Yolağzı Engelsiz Yaşam Merkezi'nde istihdam edildi. Aykıt SÖZCÜ'ye “İŞKUR aracılığıyla istihdam edildim. Partideki görevim de devam ediyor. Partide görev alamaz mıyım” dedi. Aykıt'ın eşi Milli Eğitim Müdürü Salih Aykıt da, “Eşim, kuraya girdi ve istihdam edildi. Geçici ve 6 ay süreli bir iş. Her vatandaş gibi partide de görev alabilir” açıklaması yaptı.

Sakine Aykıt

Daha önce de Malatya'da bir İŞKUR memuru AKP toplantısına katılıp AKP'li milletvekili ve eski bakan Bülent Tüfenkci'nin verdiği isimleri tek tek not etmişti.

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/akpli-sakine-hanima-iskur-piyangosu-3631275/?fbclid=IwAR3AEaAFROZf4tLiJQX-KZW6Eg2TnRsqK7w5EvY7gKITmYcmbsu5mI9Lwt4

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"Egemen Bağış’ın özel şoförünün maaşını 13 yıl boyunca İBB ödedi!" Sınıf arkadaşlarından Hulusi Akar'a tepki: "Eğer gelirse burayı terk ederiz!" AKP'li belediye camiyi yıkmak için harekete geçti, imam halkı direnmeye çağırdı ! İstanbul'da yoğun yağış ! Osmanbey'de mezarlık duvarı çöktü, 4 kişi göçük altından çıkarıldı !