Home
01 Ekim 2022 ( 18 izlenme )
Reklamlar

AKP’li üst düzey yönetici bile Bakan Nureddin Nebati'nin konuşması ile dalga geçti!!


AKP MKYK Üyesi Şamil Tayyar, Bakan Nureddin Nebati'nin çok konuşulan "Epistemolojik kopuş, heterodoks yaklaşımı ön plana çıkardı" sözlerinden dolayı metin yazarına esprili bir dille eleştirdi.

AKP MKYK  Üyesi ve Eski Milletvekili Şamil Tayyar, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin, ‘Ekonomik Dönüşüm Zirvesi ve Yeni Paradigmalar Zirvesi’nde yaptığı konuşmasına eleştiri getirdi. 

Şamil Tayyar, Bakan Nebati’nin ‘metin yazarı’na dikkat çekerek, konuşma metnini ‘mantıksız’ olarak niteledi. 

AKP'li Tayyar sosyal medya hesabından, “Son dönem Nebati bakanımızdan ziyade metin yazarı gündemde. Kimdir, necidir bilmiyorum, sormadım da… Ancak. Bu yazarın mantıksız dürtüsünün yol açtığı içgüdüsel savunma psikoanalitik incelemeye tabi tutulmalıdır.” dedi. 

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin ‘Ekonomik Dönüşüm Zirvesi’ndeki konuşması gündem olmuştu.

İktidarın ekonomik politikalarına ilişkin konuşan Bakan Nebati, “Neo klasik ekonomi düşüncesinden epistemolojik bir kopuşu temsil eden heterodoks yaklaşım, günümüzde giderek ön plana çıkan davranışsal ekonomi ve nöro ekonomi ile daha fazla önem kazanmaktadır.” demişti.

Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tepki çeken karar! 11.5 milyonun hesabını kim verecek? AKP'li Ünal'dan Twitter'ı kapatma sinyali! Kurban Bayramı öncesi otobüs biletlerine yine rekor zam! Çanakkale Köprüsü için 29 milyar lira geçiş garantisi verildi!