Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
07 Ocak 2020 ( 401 izlenme )
Reklamlar

AKP’li vekil ‘Vatan bizim için ikinci planda gelir!’


CNN”e konuşan AKP’li İdris Şahin, skandal ifadelerde bulundu. Şahin, “Bizim için önce davamız sonra ise ülkemiz ve vatanımız gelir.” dedi. Ancak Şahin’in davaları ile neyi kastettiği merak konusu oldu…


CNN Türk’te Başak Şengül’ün sunduğu ‘Akıl Çemberi’ programında CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ile AK Parti Çankırı Mv. İdris Şahin arasında gergin anlar yaşandı.

CNN Türk’te Başak Şengül’ün sunduğu ‘Akıl Çemberi’ programında CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ile AK Parti Çankırı Milletvekili İdris Şahin, canlı yayında fena birbirine girdi.

AKP’li Şahin’in sözlerine daha fazla dayanamayan CHP’li Tekin, ‘Biz de sizinle koalisyona çok hevesli değiliz.

Biz sizinle yol yürümeye meraklı değiliz. Sizinle yol yürünmeyeceğini biz de çok iyi biliyoruz. 17-25 Aralık’ı unutmuş değiliz, talanları unutmuş değiliz.

Bizim hevesli olduğumuz Türkiye’dir. Sizinle yan yana yürümeye çok da bayılan değiliz” dedi.

ÖNCE DAVA SONRA ÜLKE

CHP’li Tekin’in PKK ile IŞİD ile neden kol kola girdiklerinin sorulması üzerine ise AKP’li Şahin, akla ziyan açıklamalarda bulundu. Şahin, vatan sevgisini ifade ederken, ” “Bizim için önce davamız sonra ise ülkemiz ve vatanımız gelir. Partimiz ise üçüncü sırada gelir.” ifadelerini kullandı…

https://tammakale.com/2018/11/akpli-vekil-vatan-bizim-icin-ikinci-planda-gelir/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İzmirli kadınlar ayakta ! AKP'nin skandal önergesini 'AKP'den hesabı kadınlar soracak' diyerek protesto ettiler ! Elazığ'dan enkaz ve kurtarma görüntüleri gelmeye başladı TRT, vatandaştan kesti şirketlere aktardı! ABD Genelkurmay Başkanı'ndan itiraf: "ABD, 8 bin PKK'lıyı eğitti!"