Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Ağustos 2018 ( 139 izlenme )
Reklamlar

AKP'li vekilden 15 Temmuz gazisine: Tantana yapmayın!

AKP’li Ahmet Hamdi Çamlı, 15 Temmuz Gazisi'ne sosyal medya hesabından "tantana yapmayın" dedi.


AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, kişisel Twitter hesabından 15 Temmuz gazisine "tantana yapmayın" dedi.

15 Temmuz gazisi Yahya Tezgelen kişisel twitter hesabından, Ahmet Hamdi Çamlı ile görüşmek istediğini belirtti. AKP’li Çamlı, Tezgelen'in bu isteğine "iyi de kardeşim medyadan mı konuşacağız, her yerde bize ulaşabileceğin kanallar, bilgiler var. Bu şekilde medya üzerinden mi konuşalım? Başka maksadın mı var? Anlamadım" cevabını verdi.

AKP'Lİ VEKİLDEN 15 TEMMUZ GAZİSİNE: TANTANA YAPMA

Tezgelen, Çamlı'nın bu cevabından sonra günlerdir kendisine ulaşmaya çalıştığını belirtip, "başka ne gibi maksadım olabilir" dedi. Çamlı, 15 Temmuz gazisine "bize herkes ulaşabilirken, senin ulaşamaman manidar" şeklinde yanıt verdi. Devamında Çamlı, Meclis kürsüsünden yaptığı konuşmadan kısa bir videosunu paylaştı. Videoda Çamlı'nın "tantana yapmayın" dediği görüldü. 

15 TEMMUZ GAZİSİNDEN AKP'Lİ VEKİLE: OYUMU DA KANIMI DA HELAL ETMİYORUM

15 Temmuz gazisi, Çamlı'nın "tantana yapmayın" ifadelerini kullandığı videoyu paylaşmasından sonra, "Bir damla kanımı sana helal etmiyorum. Bu yaptığın şeyin adını koyamadım ama bunu izleyip de sana tepki göstermeyen kimseye hakkımı helal etmiyorum. Verdiğim oyu da helal etmiyorum" diye cevap verdi.

Tezgelen, İstanbul Milletvekili olan Çamlı'ya derdini anlatmak için ulaşmaya çalıştığını belirterek, "bu kadar sorun olacağını bilseydim asla yazmazdım, Recep Tayyip Erdoğan'ın 'şehitlere, gazilere yapılmış olanı bana yapılmış sayarım' sözüne güvenerek yazdım" ifadelerini kullandı.
https://www.abcgazetesi.com/politika/akpli-vekilden-15-temmuz-gazisine-tantana-yapmayin/haber-99225

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar 'Bu tarikatlar artık milleti, hükümeti denetliyor. Hangi Milli Eğitim bakanı bunları denetleyecek ?' Nazan için de adalet sosyal medyada aranıyor: İntihar değil, cinayet! Salda Gölü’nün beyaz kumu çalındı! Peki kumlar nerede? İHA'ların motorunu üreten şirket Türkiye'ye yönelik satışlarını askıya aldı!