Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
13 Mayıs 2019 ( 10 izlenme )
Reklamlar

AKP, maztabası alınan İmamoğlu’nun sloganını ve vaatlerini çalıyor!


YSK, 31 Mart seçimlerini kazanan Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını hukuksuz bir şekilde iptal etmişti. “Her şey güzel olacak” sloganını çalan AKP, şimdi de vaatlerini çaldı.AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Twitter hesabından Taksim’de nostaljik tramvaya bindiği görüntülerin yer aldığı bir videoyu paylaştı. Taksim Meydanı’nda düzenlenen Geleneksel Beyoğlu İftarı öncesi İstiklal Caddesi’nde nostaljik tramvaya binen Erdoğan, “Başkanım her şey çok güzel olacak” diye seslenen yurttaşa, “Daha güzel olacak.” karşılığını verdi. Ardından AKP’liler sosyal medyada “Daha güzel olacak” sloganını dolaşıma soktu.

YETMEDİ VAAT DE ÇALDILAR!

Binali Yıldırım ise İmamoğlu’nun 31 Mart seçimleri sürecindeki vaatlerini ‘çaldı’. Binali Yıldırım, yıllardır AKP tarafından yönetilen İstanbul’da akbil ve suda Ekrem İmamoğlu’nun indirim vaatini “Sözümüz  verdiğimiz gibi” diyerek Twitter hesabında paylaşımda bulundu.

YILLARDIR YÖNETTİKLERİ İSTANBUL’DA ‘SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ…’ DEDİ!

“İstanbullulara müjdeli haber: Daha önce söz verdiğimiz gibi; kişi sayısı daha fazla olan hanelerde daha çok indirim olmak üzere, su tüketiminde aylık ortalama yüzde 40 indirim yapılacak. Öğrenci Akbil’i aylık 85 liradan 40 liraya düşürülecek. Hayırlı olsun. ”

https://www.abcgazetesi.com/akp-maztabasi-alinan-imamoglunun-sloganini-ve-vaatlerini-caliyor-15141

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İGDAŞ iddiayı doğruladı: Personeli AKP'ye çalıştırıyorlar! Böyle skandal görülmedi! Ata'yı çarmıha gerdiler! Biber üreticisi bir çuvalı yere döktü! Akademisyenden şarkı 'B I K T I K, T A M A M !'