Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
08 Şubat 2018 ( 523 izlenme )
Reklamlar

AKP'nin valisi bir kadını kaçırıp ormanda darp etti!

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi’nin, Meltem Ö.’yü kaçırarak ormanlık alanda darp ettiği iddia edildi.

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi'nin Mudanya Kaymakamı olduğu dönemde eski kız arkadaşını zorla kaçırıp ormanlık alanda darp ettiği ileri sürüldü.

İddialara göre Meltem Ö. (48), şiddet uyguladığı gerekçesiyle aldırdığı koruma kararı sonrası İçişleri Bakanlığı başmüfettişine verdiği ifadede şu iddialarda bulundu:

“Orhan Çiftçi ve beraberindeki 4 kişi beni Bursa’da ormanlık bir alana götürerek 2 saate yakın darp etti. Bu kişilerin elinden, Çiftçi’nin zorlamasıyla, ayaklarının altını öperek kurtuldum.”

Ö., kendisini alıkoyan kişilerden kurtulmak için dakikalarca bağırdığını anlattı:

“Ben direksiyonda, Orhan Çiftçi yanımda iken, ‘Telefonunu bir şartla veririm’ dedi ve ayakkabılarını yüzüme doğru uzatarak ‘Öpeceksin’ dedi. Öpmek istemeyip sol tarafa doğru dönünce, bir ayağı ile yüzüme vurdu. Sonra iki ayakkabısının da altını öptüm. Ondan sonra ‘gidebilirsin’ dedi.”

TANIK KADININ SESİNİ DUYUP BAKMAMIŞ!
Gasp Büro Amirliği ekipleri yanlarına Ö.’yü de alarak olayın geçtiği bölgelerde inceleme yaptı. Ormanlık alanda taş ustası olarak çalışan olayın tanığı Ç.A. da ifadesinde şunları anlattı:

“Şantiyede oturduğum sırada bir kadının bağırma seslerini duydum. Fakat ben kapıyı açıp dışarıya bakmadım. Duyduğum kadarı ile kadın şahıs ‘Yalvarırım beni bırakın. Telefonumu verin’ diye bağırıyordu. Arabaya vurma, yumruklama sesleri geliyordu."

http://www.abcgazetesi.com/akpnin-valisi-bir-kadini-kacirip-ormanda-darp-etti-78232h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türk Tarih Kurumu Başkanı Yaramış istifa etti! AKP’li başkan oy istemek için sokağa çıktı halk pişman etti 'Bizden AKP oy istemesin, benden AKP’ye oy yok !' İki saat mitinge katıl, 50 lirayı al: 'Sahte katılımcılar' AKP ve DSP etkinliklerini anlatıyor Emeklilere bayram öncesi ödenecek olan ikramiyelerle ilgili CHP'den flaş teklif! "Emekli ikramiyesi 1.260 lira olsun!"