Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
10 Mart 2019 ( 61 izlenme )
Reklamlar

Akşener'den Erdoğan'a: Elinden geleni ardına koymazsan namertsin

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a yönelik eleştirilerde bulundu. Akşener, "Ben bu arkadaşın ne yapmaya çalıştığını biliyorum. Yapılmak istenen Meral Akşener'i korkutmak... Elinden geleni ardına koymazsan namertsin. Senden toz zerresi kadar korkarsam namerdim" dedi.İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün (9 Mart 2019) Elazığ mitinginde kendisine, "Birileri şu an cezaevinde süre dolduruyor. Aynı yola sen de düşebilirsin" diyen AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a, "Elinden geleni ardına koymazsan namertsin. Senden toz zerresi kadar korkarsam namerdim. Elinde silahı olanlar, tanklar beni korkutamadı da, onlardan korkanlar mı beni korkutacak?" diyerek yanıt verdi.

Samsun'da halka hitap eden Akşener'in konuşmasından satır başları şöyle:

-Diyor ki, "Ben Denizlilere terörist demedim". Seçim almak için her şeyi yapıyorsun da soğancıya neden terörist diyorsun. Market sahibine, halde çalışanlara terörist diyorsun. Bunu yüzüne vurduğumda, ayna tuttuğumda tehdit.

-Hayır kampanyasında olanlar terörist, 24 Haziran'da Millet İttifakı'nın mensupları terörist, sadece siyasi teröristlik de yok, soğancılar, patates yetiştiricileri de terörist, şu anda PKK'dan daha terörist haberiniz olsun, köylü terörist.

-EYT'liler burada mı? Neyse size daha terörist demedi, türedi dedi terörist. Ben bu arkadaşın ne yapmaya çalıştığını biliyorum. Bir çukur kazıp içine düşürmeye çalışıyor. Benim malım mülküm ortada. 28 Şubat’ta da 126 milyar tazminat ödedi. Paramı alanların hepsi zebun oldu. İstersen al paramı ama benim param dokunuyor.

'YAPILMAK İSTENEN MERAL AKŞENER'İ KORKUTMAK'

-Amaç Meral Akşener ve çevresindekileri korkutmak. Yapılmak istenen Meral Akşener'i korkutmak.

-Allah razı olsun Kemal Kılıçdaroğlu'ndan bir demokrasi örneği gösterdi, seçime gittik, 5 milyon insanın oylarıyla siyasi bir parti olduk.

-Sayın Erdoğan o kazdığın çukura düşmeyeceğiz. Samsun'u kaybedeceksin be kardeşim. Maalesef üzgünüm ne yaparsan yap mutfağın evin ateşini düşüremiyorsun. Sizden ricam, bu bir yerel seçimdir, adaylıkarın projelerini, seçim vaatlerini sorgulayın. Beğendiğinize de oy verin. Bizim için Milliyetçi Hareket Partisi'ne oy veren kardeşlerim de, Ak Parti'ye oy verenler de canımızdır ciğerimizdir, onlara terörist diyemeyiz. Ama CHP ve İyi Parti'ye oy verenler size hakaret ediliyor, gereğini sandıkta yapın. Benim ne olduğumu iyi bilir dedi, el hak daha iyi bilirim.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/aksenerden-erdogana-elinden-geleni-ardina-koymazsan-namertsin-h120834.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Canan Kaftancıoğlu: 7 yıl önce yazdıklarım İstanbul kaybedilince mi suç oldu? Yıllarca AKP'ye oy verdiğini söyleyen bir vatandaş daha 'Yeter Artık TAMAM' demiş ! İnce’den seçmene uyarı: Küsmek, kırılmak yok Yağmalanan Uzel fabrikasında sopalı nöbet