Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Haziran 2019 ( 80 izlenme )
Reklamlar

Aktroller fena tökezledi! Ekrem İmamoğlu’nun mitingini Yıldırım’ın sandılar!


Sosyal medya üzerinden yalan ve kara propagandanın tetikçiliğini yapan Aktroller bu sefer fena tökezledi. Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili’nin Ekrem İmamoğlu mitinginde paylaştığı kalabalığı Binali Yıldırım görseli koyarak paylaştılar.


Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Aktrollerin yaptığı montajı gösterdi. Ekrem İmamoğlu için toplanan kalabalığı Binali Yıldırım’a atfetmeye çalışan trolleri komik fotoşop hataları kendilerini ele verirken AKP’li seçmeler bile yapılana inanamadı. Fotoşop sırasında bir güvenlik görevlisinin de bacağının yarım alındığı gözlerden kaçmadı.

https://tele1.com.tr/trollerin-kumpasi-ise-yaramadi-gercegi-aanin-arsivi-kanitlandi-hahamlarla-gorusen-erdoganmis-56613/

MUSTAFA ADIGÜZEL ORİJİNAL FOTOĞRAFI BİR KEZ DAHA PAYLAŞTI

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel Aktrollerin fotoşop hatasından sonra fotoğrafın orijinal halini bir kez daha paylaşarak ‘Aktroller @ekrem_imamoglu nun Trabzon mitinginde benim otobüs üstünde çektiğim selfiye montaj yapmışlar. Sağ köşeden merhaba diyorum onlara. Ha bir de korumanın sol bacağını unutmuşsunuz. Yazıktır.. #HerŞeyÇokGüzelOlacak’ ifadelerini kullandı.

İşte CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in paylaşımları:


https://www.abcgazetesi.com/aktroller-fena-tokezledi-ekrem-imamoglunun-mitingini-yildirimin-sandi-20249

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakanlık, yangın söndürme işini THK yerine bir mimarlık şirketine vermiş Maltepe’de oy sayımında son durum TRT sokağa çıktı 'Neden evet' sorusuna cevap bulamadı ! Toplantıya başkanlık etti! Hem Vali, Hem Belediye Başkanı Hem de AKP Yöneticisi!