Home
26 Ocak 2023 ( 18 izlenme )
Reklamlar

Alman dergisinden çok konuşulacak Erdoğan kapağı: Kundakçı Erdoğan


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan Alman Stern dergisi son sayısının kapağına Erdoğan’ın fotoğrafını yayınlayarak “Kundakçı Erdoğan” diye yazdı.


İngilizlerin dünyaca ünlü dergisi The Economist son kapağında Tayyip Erdoğan’ın silüetini fotoğrafını, “Türkiye diktatörlüğün eşiğinde olabilir” başlığını atmıştı. 

Gazeteci Ahmet Hakan bu gibi başlıkların ve haberlerin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın işine geldiğini ifade ederken “Bunlar böyle yaptıkça… Erdoğan daha da güç kazanıyor” diye yazmıştı.

“KUNDAKÇI ERDOĞAN”

Bu kapağın etkileri sürmeye devam ederken Alman Stern dergisi ‘Kundakçı Erdoğan’ kapağı ile okurlarının karşısına çıktı.

Alman dergi Türkiye’de gerçekleşecek seçimle ilgili hazırladığı analizde çok konuşulacak ifadeler kullandı.

Dergi içinde yapılan makaleye de ‘Erdoğan iktidarda kalabilmek için vicdansızca çatışmalar çıkarıyor: Kendi ülkesinde, Suriye’de ve ayrıca Almanya’da’ başlığı altıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sağlık Bakanı açıkladı: 6.221 yeni vaka tespit edildi, toplam vaka sayısı 5.348.249’a, can kaybı da 48.950’ye yükseldi! 2023 Kasım ayı işsizlik rakamları açıklandı Sokağa çıkma yasağından kimler istisna tutulacak? İşte açık olacak yerler… Geleneksel ekonomi modeline dönüş beklenirken Kavcıoğlu ataması kafa karıştırdı