Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
09 Nisan 2018 ( 117 izlenme )
Reklamlar

Alman polisinden Türk vatandaşına kötü muamele!

Almanya’da terör örgütü PKK yandaşları tarafından yapılan gösteriyi protesto eden bir Türk vatandaşı, Alman polisi tarafından ayaklar altına alındı. Alman polisi tarafından gözaltına alınan Türk vatandaşı daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından telefonla arandı.

Almanya'da bölücü terör örgütü PKK yandaşları tarafından düzenlenen gösteride Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aleyhinde sloganlar atılıp, pankartlar açıldı.

Gösterilerin düzenlendiği yerden geçen bir Türk vatandaşı, söylenenlere karşı tepki gösterince Alman polisi tarafından alıkonup, yere yatırıldı. Olayı görüntüleyen bir diğer Türk ise kamerayı Alman polisinin ayaklar altına aldığı Türk'e yönelttiğinde, PKK gösterisini protesto eden Türk “ Reisi seviyoruz abi, Ölümüne Reis!” dedi.

CUMHURBAŞKANI O VATANDAŞI ARADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya’da polis tarafından kötü muameleye maruz kalan Türk vatandaşı Yusuf Ünsal’ı bu akşam telefonla aradı. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçmiş olsun dileğinde bulunduğu Ünsal’dan Stuttgart’taki olay hakkında bilgi aldı. Ünsal’ın da duyarlılığından dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkürlerini sunduğu kaydedildi.

İHA

https://www.sozcu.com.tr/2018/dunya/alman-polisinden-turk-vatandasina-kotu-muamele-2338291/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu konuşma AKP standında yapıldı ! AKP'ye oy vermeyenin namazı, orucu gidermiş ! CHP’li Hüseyin Yaşar’dan Burhan Kuzu’ya: Mahkemede hesaplaşacağız FETÖ'nün Hava Kuvvetleri 'müdürü' AKP'li siyasetçilerin isimlerini verdi! AKP’den Danıştay’a ‘Andımız’ tepkisi!