Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
04 Mayıs 2018 ( 148 izlenme )
Reklamlar

Ankara’da Saadet Partisi standına saldırı gerçekleştirildi!

Temel Karamollaoğlu’nun Cumhurbaşkanı adaylığı için imza toplayan Saadet Partisi Çankaya İlçe Başkanlığı'nın Ankara Kızılay’da bulunan standına saldırı gerçekleştirildi.

Ankara’da Saadet Partisi standına saldırı gerçekleştirildi

Siyasetteki sivri dil, kamplaşma ve kutuplaşmanın dozunu arttırdı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanlığı adaylığını açıkladıktan sonra partililer 100 bin imza toplamak için çalışmalara başladı. Ancak Ankara Kızılay’da çalışmalar yapan Saadet Partililere henüz kimliği açıklanmayan kişiler tarafından saldırı düzenlendi.

FOTO: Saadet Partisi Ankara Medya Birimi

FOTO: Saadet Partisi Ankara Medya Birimi

SALDIRGANLAR EMNİYETTE


Çankaya İlçe Başkanlığı tarafından kurulan standı dağıtarak hakaret ve küfürler savuran saldırganlar güvenlik güçlerinin müdahalesiyle Necatibey'de bulunan Çankaya Polis Karakolu'na götürülerek ifadeleri alındı.

FOTO: Saadet Partisi Ankara Medya Birimi

FOTO: Saadet Partisi Ankara Medya Birimi

Parti yetkililerininse söz konusu şahıslar hakkında şikayetçi olduğu bildirildi.


https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/ankarada-saadet-partisi-standina-saldiri-gerceklestirildi-2386090/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İktidar atıp tutuyor ama ticaret tam gaz sürüyor Erdoğan’ın 'Benim vatandaşıma bu fiyatlarla mal satanları hesaba çekmeniz lazım' sözlerine, vatandaş halk pazarından yanıt verdi ! MEB'den karma eğitim açıklaması Afgan göçmenler akın akın Türkiye’ye geliyor…! Sayıları neden bir anda arttı?