Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
04 Kasım 2019 ( 109 izlenme )
Reklamlar

Antalya Barosu Başkanı Balkan’dan Metin Feyzioğlu’na: Basit bir yalancısınız


Antalya Barosu Başkanı Polat Balkan, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu’nun, seçimli olağanüstü genel kurul isteyen barolarla ilgili sözlerine sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile tepki gösterdi. Balkan açıklamasında “Sayın Feyzioğlu, basit bir yalancısınız. Çırpındıkça çamura bulanıyorsunuz. Fermanlı bir ölüm kuşu, satırı çalan cellat olmaya soyunmuş gibisiniz” ifadelerini kullandı.


Antalya Barosu Başkanı Polat Balkan, baroların, olağanüstü genel kurul taleplerinin Türkiye Barolar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu tarafından reddedilmesine tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, TBB Başkanı Metin Feyzioğlu’nun Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlediği basın toplantısındaki sözlerini hatırlatan Balkan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

‘HUKUK MÜCADELESİNİ SÜRDÜRECEĞİZ, SİZE RAĞMEN…’

“Barış Pınarı Harekatı’nı desteklediğim için genel kurula çağıran arkadaşlarımız aynı paydada nasıl buluşacaklar, bunlar Cumhuriyet Bayramı bildirisinde buluşamadılar… Şimdi nasıl olacak da TBB’yi yıkma noktasında buluşacaklar…”

Bu sözler TBB Başkanı Sayın Av. Metin Feyzioğlu’na ait.

Sayın Feyzioğlu, basit bir yalancısınız. Çırpındıkça çamura bulanıyorsunuz. Fermanlı bir ölüm kuşu, satırı çalan cellat olmaya soyunmuş gibisiniz. Her ne olursa olsun, bu canlar bu yüreklerde olduğu sürece adalet, demokrasi ve hukuk mücadelesini sürdüreceğiz; size rağmen…”

https://www.abcgazetesi.com/antalya-barosu-baskani-balkandan-metin-feyziogluna-basit-bir-yalancisiniz-52812

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmetçik Vakfı'ndan tarihi ders! Kılıçdaroğlu: Sen kim oluyorsun da benim Müslümanlığımı sorguluyorsun! Türkiye, cinsel istismarda dünyada 3. sırada! Rekor üstüne rekor kıran dolar ve çöken ekonominin sorumlusu kim ?