Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
29 Temmuz 2018 ( 167 izlenme )
Reklamlar

Atatürk düşmanı Mısıroğlu PTT'den pul bastırdı!

Manevi torunu da böyle hakaret etti: "İstediğiniz kadar havlayın..."


“Keşke Yunan galip gelseydi” diyen, İstiklal şairimiz Mehmet Akif Ersoy’a ağır sözler eden, Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu, kendi adına PTT pulu bastırdı.

Kadir Mısıroğlu'nun Facebook sayfasından ve Mısıroğlu’nun manevi torunu Nurullah Mısıroğlu'nun kişisel Twitter hesabından paylaşılan fotoğraflarda, "Posta ve Telgraf Teşkilatı Umum Müdür Yardımcısı “Adil Zembat Bey”e (@adilzembat) bu kadirşinaslıktan mütevellit teşekkür ederiz" diye belirtildi.

HAKARET DOLU MESAJ

Ancak, Mısıroğlu'nun parasını vererek kendisi adına pul hazırlattığı ve bunu da devletin jesti gibi sunduğu anlaşıldı.

Nurullah Mısıroğlu ise, daha sonra hakaret dolu bir mesaj atarak, kemalistler için "Sazan" ifadesini kullandı.

Nurullah Mısıroğlu, "Üstad @KadirMisiroglu’nu TT’ye sokan 'Sazan Kemalistlere' teşekkür eder. Gayr-i ahlâki paylaşımlar yapanlara da Üstadımızın şu sözünü hatırlatırız 'İstediğiniz Kadar Havlayın, Benim Fino Köpekleriyle İşim Yok'" diye yazdı.

İSTEYEN HERKES PARASINI VERİP KENDİ ADINA PUL BASTIRABİLİR

PTT'nin resmi internet sitesinde yer alan "Kişisel Pul" bölümünde, isteyen herkesin gerekli şartları sağlayıp, başvuruyu yapıp parasını verdikten sonra kandi adına pul bastırabileceği belirtiliyor. 2005 yılından bu yana devam eden uygulama, pek çok kullanıcının hatıra ve yıl dönümleri için hediye seçiminde favorisi.


https://odatv.com/istediginiz-kadar-havlayin-28071807.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adnan’dan Nagehan’a şantaj gibi sözler 'Yüz kızartacak bir olay var, ben mi söyleyeyim !' İki dönem AKP’ye oy vermiş vatandaşın isyanı 'Ülkem adına endişeliyim #Hayır !' Yeni vergiler yetmedi şimdi de var olan vergilere büyük zam geliyor! Yandaş medyanın 'kurgu' dediği yemek menüsü görüntülerinin gerçek olduğunu yine kendileri itiraf etmek zorunda kaldılar !