Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
22 Haziran 2019 ( 124 izlenme )
Reklamlar

Bakan Albayrak’tan dikkat çekici paylaşım


Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, kızının mezuniyetinden bir aile fotoğraf paylaşarak, "Aile, sevgi, sadakat merhamet ve inanç ister. Bundan bihaber olanlara mutlu aile tablosu acı verir." ifadesini kullandı.


Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, kızının mezuniyet töreninde çekilen bir aile fotoğrafını Twitter’dan paylaşarak, “Aile, sevgi, sadakat merhamet ve inanç ister. Bundan bihaber olanlara mutlu aile tablosu acı verir.” ifadesini kullandı.

Bakan Albayrak, kızı Mahinur Albayrak'ın ilkokuldan mezuniyetine ilişkin bir fotoğrafı sosyal medya hesabı Twitter’dan paylaştı. Albayrak, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Ailemizin sanat ruhlu ve naif üyesi Mahinur’umuz mezun oldu. Doğduğu gün daha dün gibi. Yüzündeki masum tebessümü hiçbir kötülük silmesin. Vatanına milletine hizmetten hiçbir art niyet alıkoymasın seni ve senin gibi bütün masum çocuklarını bu milletin. Aile, sevgi, sadakat merhamet ve inanç ister. Bundan bihaber olanlara mutlu aile tablosu acı verir. Dünyanın tüm zorluklarına göğüs germe gücünü bu tablodan almayı bana nasip ettiği için Rabbime şükrediyorum.” AA

https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/bakan-albayraktan-dikkat-cekici-paylasim/?fbclid=IwAR13wU0AS-GTiCI6iAK3sr3jHwQuh0VYDrt-lM143KCJ4UENkPlKGgBwTFY

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gaziantep belediyesi borç batağında! 4 yılda 400 milyon lira faiz ödemesi! Dünya'ya İsmet Paşa'nın oğlu olarak geldi, ama dünyadan Erdal İnönü olarak ayrıldı Bakan Koca corona verilerini açıkladı: Toplam vaka sayısı 271.705'e, can kaybı da 6.417'ye yükseldi! Yarım asırlık yağ devi konkordato ilan etti!