Home
16 Eylül 2019 ( 104 izlenme )
Reklamlar

Başkan, belediyeyi Atatürk ile donattı!


31 Mart yerel seçimlerinde Bilecik Belediyesi’ni CHP’li Semih Şahin kazandı. Belediye AKP’den CHP’ye geçti. Yeni başkan Semih Şahin, belediyeyi adeta ‘Atatürk’ ile donattı.
Bilecik Belediyesi’nin CHP’li Başkanı Semih Şahin, son olarak belediye meclis salonunun tavanına Atatürk silüeti yerleştirtti.

Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'ndeki Belediye Meclisi toplantı salonunun tavanına asılan Atatürk portresi, vatandaşların da beğenisini topladı.

Şahin'in göreve geldikten sonraki ilk icraatı belediye binasındaki ‘Saray' kelimesini kaldırıp T.C. ibaresini koymak olmuştu. Ardından da belediye binasındaki Osmanlı figürlerini sildirtmişti. Binaya dev Atatürk portresi astırmıştı.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/baskanbelediyeyiataturkiledonatti5335794/?fbclid=IwAR1cWJJXT8DzjZ7P8nolF2ImB1L0jo1ZZtnpbeJkb1Kuk9tW5oD_zTSGGY

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika! DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan: Partimiz önümüzdeki seçimlere kendi adıyla ve kendi logosuyla girme kararı aldı. Rektörden 'PES' dedirten torpil! Holding yöneticisini genel sekreteri yaptı oğlu da 4 gün sonra aynı holdingte işe başladı! Ücretsiz patates dağıtımında korkunç görüntüler! İnsanlar birbirini ezdi! Bozkurt'taki feleaketin canlı tanığı anlatıyor! 'Biz kendi elimizle cenazeleri çıkardık burada kaç tane. Bir ara ceset torbalarının bittiğini gördüm, çöp torbaları götürdüler!'