Home
28 Eylül 2020 ( 48 izlenme )
Reklamlar

Bekçiler, denizde yüzen adama maske takmama cezası kesti: "Maske takarak nasıl yüzebilirim?"


Kocaeli'de 10 Ağustos gecesi 03.00 sıralarında Ereğli Sahili Kumyalı Plajı’nda denize giren Umut Erdoğan’ın yanına o sırada devriye gezen iki bekçi gelerek denize girmenin yasak olduğunu söyledi ve maske takmama cezası kestiKocaeli'de, denize girdiği sırada bekçilerle denize girme tartışması yaşayan Umut Erdoğan günler sonra maske takmadığı için kendisine ceza kesildiğini öğrendi. Cezaya itiraz edeceğini söyleyen Erdoğan, "Maske takarak nasıl yüzebilirim?" diye sordu.

Kocaeli'de 10 Ağustos gecesi 03.00 sıralarında Ereğli Sahili Kumyalı Plajı’nda denize giren Umut Erdoğan’ın yanına o sırada devriye gezen iki bekçi gelerek denize girmenin yasak olduğunu söyledi. Bu sırada denizden çıkan Erdoğan, bekçilerin yanına geldi. Bekçilerin kimlik kontrolü yapmasının ardından Erdoğan, sahilden ayrıldı. Görevli bekçilerin kimlik kontrolü yaptığı sırada kendisine maske takmama nedeniyle 900 lira idari para cezası kestiğini evine gelen tutanakla öğrenen Erdoğan, şaşkınlık yaşadı. Cezaya itiraz edeceğini ifade eden Erdoğan, “10 Ağustos gecesi arkadaşlarımla beraber denizde yüzüyorduk. Yanımıza bekçiler geldi ve denizde yüzmenin yasak olduğunu söylediler, kimlik kontrolü yapmak istediler.Ben de burada yüzmenin yasak olmadığını söyleyip kimlik numaramı verdim. Daha sonra aramızda hiçbir diyalog yaşanmadı ve bir sorun olmadığını söyleyip yanımızdan ayrıldılar. Dün sabah evime bir tutanak geldi ve gelen tutanakta ben maske takmama nedeniyle ceza yediğimi öğrendim” dedi.

‘MASKE TAKARAK NASIL YÜZEBİLİRİM?’

Denizde yüzdüğü sırada maske takmama nedeniyle kesilen cezaya itiraz edeceğini söyleyen Erdoğan, cezayı görünce çok şaşırdığını ifade etti. "Maske takarak nasıl yüzebilirim?" diye soran Erdoğan, cezaya itiraz edeceğini belirtti.

https://abcgazetesi.com/bekcilerdenizdeyuzenadamamasketakmamacezasikestimasketakaraknasilyuzebilirim360246

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Danıştay hakimi bile duble MTV için dava açtı Hacı Yakışıklı Suriyeliye tepki gösteren halkı hedef aldı Mersin'de Erdoğan'ın afişine bıyık çizdiği iddiasıyla tutuklanan çocuğun babası konuştu: "Perişan durumdayız. Lise 2 öğrencisi çocuk tutuklu" Erdoğan tarafından atanan rektörün sahte sucuktan hapis cezası aldığı ortaya çıktı!