Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
12 Haziran 2019 ( 129 izlenme )
Reklamlar

Belediyenin kasasındaki 7 milyon TL kayıp!


Yerel seçimlerde AKP'den CHP'ye geçen Atakum Belediyesi'nde belediye şirketinin kayıtlarında kasada görülen 7 milyon 201 bin 812 liranın kayıp olduğu ortaya çıktı.

Atakum Belediye Başkanı CHP’li Cemil Deveci, AKP’li İsak Taşçı dönemini mercek altına aldı. Belediye tarafından kime kiralandıkları bilinmeyen 3 tesise el koyan Deveci, şimdi de belediyeye ait Atakum İmar İnşaat A.Ş.’nin hesaplarında kasada olarak gözüken ancak bulunamayan 7 milyon 201 bin 812,78 liranın peşine düştü.

ŞİRKET YÖNETİCİLERİNDEN PARAYI TAHSİL EDECEĞİZ

Başkan Cemil Deveci yönetimi devralmasından sonra yapılan tespitlerde bilançoda gözüken 7 milyon 201 bin 812,78 TL’nin kasada olmadığının tespit edildiğini belirterek, "Kimse devri sabık yaratmak istediğimizi sanmasın. Ama kimse de bizden yapılmış ya da yapılacak hiçbir yanlışa sessiz kalmamızı beklemesin. Bayram tatilinin bitmesini bekledik. Hemen yargıya başvuracağız. Yargıya gitmek yasal bir zorunluluk ama sadece yasal değil aynı zamanda ahlaki bir sorumluluk da" dedi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/belediyenin-kasasindaki-7-milyon-tl-kayip-237805h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakanlık cezaları arttırdı! İşte yeni cezalar... Türkiye seçimlere odaklanmışken flaş gelişme: Boğazlar özelleştiriliyor! Uçuşların kapalı olduğu New York’tan gelen 500 kişi nerede? Erdoğan’ın Kıbrıs ziyaretine protesto: ‘AKP eliyle yürütülen gerici faaliyetlerin farkındayız’