Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Eylül 2020 ( 97 izlenme )
Reklamlar

Berat Albayrak'ın açıklamaları sosyal medyada alay konusu oldu: 2 yıldır 'geride kaldı'


24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine AKP Genel Başkanı ve Cumhrubaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından getirilen damadı Berat Albayrak'ın ekonomi açıklamaları sosyal medyada alay konusu olmaya devam ediyor...


AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak, 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine getirildi. 

Siyasi isimlerin ve ekonomistlerin, 'ekonomiden anlamadığı' yönünde hakkında yorumlar yapılan Albayrak, sosyal medyada da sık sık alay konusu oluyor. 

En son bir Twitter kullanıcısı tarafından yapılan tespitte, Albayrak'ın göreve geldiği 2018'den bu yana 'Kötü günler geride kaldı' açıklamasını sürekli dile getirdiği anlaşıldı.  

Binlerce kişinin beğendiği gönderide "2 yıldır en kötüsünü görüyoruz demek ki" denildi. 

Paylaşım şu şekilde:


https://www.gercekgundem.com/medya/211768/berat-albayrakin-aciklamalari-sosyal-medyada-alay-konusu-oldu-2-yildir-geride-kaldi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Doktorlar 'isyan'da! Açık mektup yayınladılar Korkunç olay! Ekmek teknesine el konulmak istenince kendini yaktı! Bayraktar'a 'Ben dilenci değilim' diye bağırmıştı... Dilek'ten acı haber Çifte koltuk çifte maaş!