Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
26 Mart 2020 ( 90 izlenme )
Reklamlar

Berat Albayrak'ın altın varaklı kalorifer peteği tartışma yarattı!


Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bir görüntüde arkasında görünen altın varaklı kalorifer peteği tartışma yarattı.


Koronavirüs salgını sonrası Türkiye'de ilk vakaların ortaya çıkmasının ardından bilanço giderek ağırlaşıyor. Salgın sonrası sokağa çıkma yasağı ve işçiye bütçeden pay ayrılması tartışmaları sürerken, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bir görüntüde arkasında bulunan altın varaklı kalorifer peteği sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

Görüntülerde Berat Albayrak'ın bilgisayar ve kağıtlarla çalıştığı görülüyor. Arkasında ise 47 bin lira olduğu iddia edilen altın varaklı kalorifer peteği yer alıyor. 

Koronavirüs salgını sonrası ücretsiz izne zorlanan ve işten çıkarılan işçilere devlet desteği sağlanması tartışmaları devam ederken, Berat Albayrak'ın binlerce liralık kalorifer peteği tepki çekti. 

İşte Berat Albayrak'ın o görüntüsü:

Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı 'israf' diyerek tepki gösterdi.

İşte o paylaşımlardan bazıları:

https://www.gercekgundem.com/siyaset/168515/berat-albayrakin-altin-varakli-kalorifer-petegi-tartisma-yaratti

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

18 milyonluk zarar sorumlulardan tahsil edilsin Elazığ için o vekil yalvardı ama AKP’liler bakın ne yaptı? TBMM Tv Kılıçdaroğlu’nun yayınını kesti! Aktrolün Neslican Tay twetine tepki yağdı!