Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
15 Mart 2020 ( 53 izlenme )
Reklamlar

Burası Türkiye! Corona şüphesiyle başka hastaneye sevk edilen kızını kaçırdı!


Corona virüsü (Covid-19) belirtisi görülen kızını hastaneden kaçırdı


Almanya'dan 12 gün önce Düzce'nin Gölyaka ilçesine dönen ailenin 5 yaşındaki kızları Ş.F., ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle götürüldüğü hastanede, corona virüsü şüphesi ile başka bir hastaneye sevk edileceği sırada babası Ü.F. tarafından kaçırıldı.
Almanya’dan 12 gün önce Türkiye’ye gelen ailenin 5 yaşındaki kızları Ş.F.’de, gece saatlerinde ateş ve boğaz ağrısı şikayetleri görülmeye başlandı. Ş.F., babası Ü.F. tarafından Gölyaka Entegre Hastanesi acil servisine götürüldü. Ş.F. buradaki müdahalenin ardından da Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edildi.

Burada yapılan ilk tetkiklerin ardından Ş.F.’nin, corona virüsü şüphesi ile gözetim altında tutulması için Atatürk Devlet Hastanesi’ne gönderilmesine karar verildi. Ancak bunu öğrenen Ü.F., kızını alarak hastaneden kaçırdı. Hastane yetkilileri polise haber verdi. Polis ekipleri, Ü.F. ve kızının içinde bulunduğu otomobili, Yığılca sapağı mevkisinde durdurdu. Ş.F., ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürülerek gözetim altına alındı.

Emniyette ifadesinde bir anlık panikle böyle bir şey yaptığını söyleyen Ü.F., serbest bırakıldı. DHA

https://www.sozcu.com.tr/2020/saglik/corona-virusucovid-19-belirtisi-gorulen-kizini-hastaneden-kacirdi-5680619/?fbclid=IwAR1rh178i13a5lNu_9G97Zh0nIh5tU8z2bh_A3PPGG_wU9LnQ2NuQ7ifm0s

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yurttaşa yeni yük: Yol vergisi! MEB'e bağlı yaz okulunda cihatçı sloganlar attırıldığı ortaya çıktı ! AKP’li belediye Atatürklü logoyu değiştirdi! CHP çelengini parçalayan saldırgana 1 yıl hapis!