Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Şubat 2019 ( 91 izlenme )
Reklamlar

Çekmeköy’de düşen helikopterle ilgili CHP’li vekilden inanılmaz iddia!

İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde düşen UH-1 tipi askeri helikopterle ilgili CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, inanılmaz bir iddiayı gündeme getirdi. Hamzaçebi, "Şehitlerimizin ailelerini hastanede ziyaret ettim. Gözyaşları içindeki bir kadınımız 'helikopterde bulunan eşinin uçuştan önce kendisine telefon ederek helikopterin arızalı olduğunu' söylediğini söyledi. Havuz medyası bu bilgileri veremez" dedi.CHP Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, sosyal medyadan gündeme getirdiği iddiasında, düşen helikopterin kalkıştan önce arızalı bir şekilde havalandığını söyledi.

CHP’li Hamzeçebi bu iddiasını, şehit olan askerlerden birinin eşi ile yaptığı son konuşmaya dayandırdı.

Hamzaçebi şu ifadeleri kullandı;

“Şehitlerimizin ailelerini hastanede ziyaret ettim. Gözyaşları içindeki bir kadınımız “helikopterde bulunan eşinin uçuştan önce kendisine telefon ederek helikopterin arızalı olduğunu” söylediğini söyledi. Havuz medyası bu bilgileri veremez.

Televizyonlar, gazeteciler gelip gerçeği araştırmak yerine yetkililerin standart açıklamalarını verip, varsayımlar üzerine uzmanları(!) konuşturup gerçeği karartıyorlar. Yazıklar olsun.”

Şehitlerimizin ailelerini hastanede ziyaret ettim. Gözyaşları içindeki bir kadınımız “helikopterde bulunan eşinin uçuştan önce kendisine telefon ederek helikopterin arızalı olduğunu” söylediğini söyledi. Havuz medyası bu bilgileri veremez.

783 kişi bunun hakkında konuşuyor

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/cekmekoyde-dusen-helikopterle-ilgili-chpli-vekilden-inanilmaz-iddia-3488160/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çiftlik Bank'tan sonra bir sistem daha battı: Asker, polis ve avukat mağdurlar var Eğtim İş'ten AKP'ye andımız tepkisi Binlerce şirket kapandı! Ama Suriyeliler... Muharrem İnce'den flaş talimat!