Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
21 Aralık 2018 ( 319 izlenme )
Reklamlar

Cemil Çiçek’in kızı ve damadı konkordato ilan etti!

Eski Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'in kızı İclal Cicioğlu ve damadı Zeynel Anıl Cicioğlu konkordato başvurusunda bulundu.


Ankara 1. Asliye Ticaret Mahkemesi Başkanlığı’nda çıkarılan karara göre İclal Cicioğlu ve Zeynel Anıl Cicioğlu için konkordato talep edildi. Aynı zamanda Zeynep Anıl Cicioğlu’nun Yönetim Kurulunda olduğu ADT Demir Akaryakıt İnş. Tic. ve San. Ltd. Şti ve Palas İnşaat Sanayi Tic. A.ş konkordato talep etti. Mahkeme şirkete ve şahıslara yönelik geçici mühlet süresi verdi. Bu durumda hem sahışlara hemde firmalara herhangi bir haciz işlemi uygulanamayacak.

İclal Çiçek ile Anıl Cicioğlu 2005 yılında hayatlarını birleştirdi.

[Haber görseli]KOMİSERLER ŞİRKET FAALİYETLERİNE NEZARET EDECEK

Sözcü'den Can Mumay'ın haberine göre; Firmanın Geçici Konkordato Komiserleri Kurulu’nda Hukuçu Av. Zafer Doğan Bilgin, Yeminli Mali Müşavir Yalçın Kotanoğlu, İnşaat mühendisi Nazım Sağlam görev yapıyor. Komiserler kurulu şirket faaliyetlerine nezaret edecek.

Palas İnşaat, yurt içinde ve yurt dışında kamu,tüzel ve özel şahıslara ait gayrimenkuller üzerine her türlü konut,villa,site, işyeri,alışveriş merkezi,plaza,fabrika gibi alanlarda faaliyet gösteriyor.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1177570/Cemil_Cicek_in_kizi_ve_damadi_konkordato_ilan_etti.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TÜBİTAK yönetimi akrabalara emanet! İstanbul'da hacizli araçlar buhar oldu! Davutoğlu'nun eski danışmanı Mahçupyan: Erdoğan'ın çekindiği şey... Şehit annesine yakınlarından büyük ayıp!