Home
24 Mayıs 2022 ( 19 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker’e ait olduğu iddia edilen Deli Çavuş hesabı: 'O vakit geldiğinde neler anlatacağım, bende söz namus'


Suç örgütü lideri Sedat Peker'e ait olduğu iddia edilen Deli Çavuş isimli Twitter hesabından yeni paylaşımlar yapıldı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker'e ait olduğu iddia edilen Deli Çavuş isimli sosyal medya hesabından Uyuşturucu kaçakçılığı suçlamasıyla geçen aralık ayında tutuklanan Ali Osman Akat'ın tahliyesine ilişkin paylaşımlarda bulundu. 

Hesapta yapılan paylaşımda, "Yüce Allah sizin belanızı versin lan! Yüzlerce kilo kokaini "Yanlışıkla bana yollamışlar!" diyen gerçek baronu tahliye ettiniz de kokainin Türkiye'ye geleceğini söyleyen Alman polislerine bu rezilliğinizi kapatabilmek için ne diyeceğinizi hiç düşünmediniz mi? Rezilsiniz lan!!!" denildi. 

Paylaşımın devamında şu ifadeler yer verildi:

"O vakit geldiğinde ben size neler anlatacağım neler! Deli olacaksınız! Ses kayıtlarıyla,WhatsApp yazışmalarıyla anlatacağım her şeyi.Tüm bunlar bittikten sonra da kendim dahil tüm vatanseverlere, yurtseverlere normale dönebilmemiz için tedavi seansları yapacağım. Bende söz namus!"

NE OLMUŞTU?

Kolombiya’dan 'kozmetik ürün' adı altında uyuşturucu ticareti yaptığı suçlamasıyla geçen aralık ayında tutuklanan Ali Osman Akat, yargılandığı davanın ilk duruşmasında adli kontrol şartıyla tahliye edilmişti. 

Gerçek Gündem

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sabah gazetesi Özgür Özel röportajının devamını yayımladı İYİ Parti’de toplu istifa: Ekrem İmamoğlu’yla ‘tam yol ileri’ diyoruz Nureddin Nebati Bakan oldu ama ticaretten kopamıyor! Filyos Vadi Projesi ihalelerindeki sır perdesi aralandı: İhale bedeli devirde dörde katlanmış!