Anasayfa1
24 Mayıs 2022 ( 15 izlenme )

Sedat Peker’e ait olduğu iddia edilen Deli Çavuş hesabı: 'O vakit geldiğinde neler anlatacağım, bende söz namus'


Suç örgütü lideri Sedat Peker'e ait olduğu iddia edilen Deli Çavuş isimli Twitter hesabından yeni paylaşımlar yapıldı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker'e ait olduğu iddia edilen Deli Çavuş isimli sosyal medya hesabından Uyuşturucu kaçakçılığı suçlamasıyla geçen aralık ayında tutuklanan Ali Osman Akat'ın tahliyesine ilişkin paylaşımlarda bulundu. 

Hesapta yapılan paylaşımda, "Yüce Allah sizin belanızı versin lan! Yüzlerce kilo kokaini "Yanlışıkla bana yollamışlar!" diyen gerçek baronu tahliye ettiniz de kokainin Türkiye'ye geleceğini söyleyen Alman polislerine bu rezilliğinizi kapatabilmek için ne diyeceğinizi hiç düşünmediniz mi? Rezilsiniz lan!!!" denildi. 

Paylaşımın devamında şu ifadeler yer verildi:

"O vakit geldiğinde ben size neler anlatacağım neler! Deli olacaksınız! Ses kayıtlarıyla,WhatsApp yazışmalarıyla anlatacağım her şeyi.Tüm bunlar bittikten sonra da kendim dahil tüm vatanseverlere, yurtseverlere normale dönebilmemiz için tedavi seansları yapacağım. Bende söz namus!"

NE OLMUŞTU?

Kolombiya’dan 'kozmetik ürün' adı altında uyuşturucu ticareti yaptığı suçlamasıyla geçen aralık ayında tutuklanan Ali Osman Akat, yargılandığı davanın ilk duruşmasında adli kontrol şartıyla tahliye edilmişti. 

Gerçek Gündem

Bunlar da İlginizi Çekebilir