Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
14 Ekim 2019 ( 31 izlenme )
Reklamlar

Ceylanpınar'a bir havan saldırısı daha!


Barış Pınarı Harekatı kapsamında Resulayn'da çatışmalar devam ederken Ceylanpınar'a 25 havan ve roket saldırısı düzenlendi. Teröristlerin saldırısında ölen ya da yaralanan olmadı.


YPG/PKK'lı teröristler tarafından Ceylanpınar ilçesine havan ve roketatarlı saldırı düzenlendi.

Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Suriye'nin kuzeyinde YPG/PKK ve DAEŞ terör örgütlerine karşı başlatılan ve Suriye Milli Ordusu (SMO) tarafından desteklenen Barış Pınarı Harekatı devam ediyor.

Resulayn kırsalından YPG/PKK'lı teröristlerce Türkiye topraklarına yönelik saldırılar da sürüyor. İlçeye toplam 25 havan ve roket saldırısı düzenlendi. Mermiler bazı evlere ve boş alana isabet etti.

Ölen veya yaralanın olmadığı saldırılar nedeniyle bir evin çatısında çıkan yangın itfaiye tarafından söndürüldü.

Bu arada, belediye hoparlörlerinden yapılan anonslar vatandaşlar olası saldırılara karşı uyarıldı. Öte yandan, Rasulayn kırsalından yükselen çatışma sesleri Ceylanpınar'dan duyuluyor.

AA

https://halktv.com.tr/gundem/ceylanpinara-bir-havan-saldirisi-daha-406961h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu’ndan CHP Genel Başkanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Yorumu: Allah Bilir 'Bedelli askerlik yapmamı babam istedi' “İhanet arıyorlarsa Tank Palet’e baksınlar!” Savaş tamtamları arasında yine zam!