Anasayfa
29 Ocak 2021 ( 41 izlenme )
Reklamlar

CHP den istifa eden milletvekilleri hakkında açıklama


CHP'de 3 milletvekilinin istifasının ardından Özgür Özel açıklama yaptı. Özel, gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu.


CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Hüseyin Avni Aksoy ve Özcan Özel 17.00 sıralarında TBMM'de gerçekleştirdikleri basın toplantısında istifa ettiklerini açıklamıştı. 

Özel'in açıklamaları şöyle oldu:

Yeniden kurulacak toplumsal barış ile birlikte geleceğin kendileri için çok daha iyi olmasını bekleyen çok sayıda vatandaşımızı rahatsız eden beyanlar ve ifadeler duyduk.

Kapıların açık olduğu, her türlü talebin karşılanacağı söylenmiştir. Yeniden bu noktada CHP'lilerin memnun olmadığını görüyoruz.

Açık olarak söylemek gerekirse CHP Kuvayi Milliye'den kökünü alan, kurtuluşun ve kuruluşun partisidir. 

O günden bu güne değişiklik olmamıştır.

Olanca zararı vererek ayrılamya dönüşen ifadeleri takip ettik. CHP 100 yıldır yürüdüğü yoldan dönmedi dönmeyecektir. 

CHP, Türkiye vatandaşlarının toplumsal huzuru için, daha güvenceli gelecek için yürüdüğü yoldan dönmeyecektir.

gercekgundem.com'un aktardığına göre; Bugün daha kararlıyız. Bugün yaşananların saray tarafından, tek adam rejiminin devamı için her şeyi göze alanlar tarafından nasıl takip edildiğini görüyoruz.

Bir bakanın istifasını alt yazıda vermeyen kanalların milletvekili istifasını canlı yayınlıyor olmalarının bir anlamı vardır. 

CHP tüm eleştirilerin parti içinde özgürce yapıldığı tartışıldığı, parti üyelerinin söz sahibi olduğu bir partidir. 

Gerek bizim yaptığımız gerek genel başkanımız ile yaptığı görüşmelerde son derece olumlu, yapıcı götürdüğümüz süreci hep birlikte yaşadık.

Bu işin buraya gelmiş olması kendi tercihleridir. 

Sonucun böyle olmaması için gayret ettik. Böyle bir sonucun olmasından memnuniyet duymak mümkün değil. CHP koca çınarından yaprak dökümleri olabilir. Kökleri sağlamdır dalları sağlamdır. 

https://www.gercekgundem.com/siyaset/247657/chpdenistifaedenmilletvekillerihakkindailkaciklama

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yüzlerce komando sınıra gönderilmek üzere Hatay’da Katil Mustafa Murat Ayhan'ın ifadesi ortaya çıktı: Azra'nın başını uçurumdan atmış... Enis Berberoğlu tutuklu, MİT tırları haberini savunan AKP'li Tuğrul Türkeş serbest ! İşsiz genç yaşamına son verdi!