Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
25 Mart 2018 ( 511 izlenme )
Reklamlar

CHP'li Başkan rüşvetçi müfettişi suçüstü yakalattı!

Cumhuriyet Halk Parti Milletvekili, Belediyede yaşanan rüşvet skandalına ilişkin açıklamalarda bulundu.

CHP’li Belediye Başkanı rüşvet isteyen müfettişleri suçüstü yakalattı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu ise, Piraziz Belediyesi’nde yaşanan rüşvet skandalıyla ilgili kamuoyunu aydınlattı.

CHP’li Piraziz Belediyesi’ni denetime gelen müfettişlerin Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu’ndan rüşvet aldığı yönündeki iddialarla ilgili iki kişi gözaltına alınarak çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Piraziz Belediyesi’nde yaşanan bu rüşvet skandalıyla ilgili açıklama yapan CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, “Belediye Başkanımız Hüseyin Görgülüoğlu, belediyeyi denetime gelen Maliye Bakanlığı’nda görevli müfettişin kendisinden rüşvet istediğini ileri sürerek ihbarda bulunmuştur. Bu ihbar üzerine yapılan soruşturma kapsamında, seri numaraları alınmış paralar ve diğer delillerle ve bir başka ilçeden olan bir kişiyle birlikte tutuklanmıştır. Operasyonu yürüten güvenlik güçlerini ve Başkanımızı gösterdiği hassasiyet ve CHP’li bir başkana yakışan, halkın menfaatlerini koruyan duyarlı tavrı nedeniyle kutluyorum. Dosyaya gizlilik yasağının bir an önce kaldırılarak olayın ayrıntılarının açığa çıkarılmasını ve örnek olması açısından bütün ülkemize duyurulmasını bekliyorum” diye konuştu.

https://www.siyasetcafe.com/chpli-baskan-rusvetci-mufettisi-sucustu-yakalatti-32794h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu'nu hedef alan Esenler Belediye Başkanı İBB'den 1.3 milyar TL ihale almış! Erdoğan’dan EYT açıklaması! Kapıyı kapattı! Meclis'teki 'Çocuk istismarı Tasarısı'nda büyük skandal! Erdoğan'ın korumaları - koyun edition :))