Anasayfa1
05 Şubat 2022 ( 12 izlenme )
Reklamlar

CHP'li belediyelerin törenine katılan Milli Eğitim Müdürü görevden alındı!


Elazığ'da 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen deprem sonrasında İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyeleri okul yapma kararı almıştı. Kararın ardından protokol törenine katılan Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk görevinden alındı.


Elazığ Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk görevinden alınarak merkeze çekildi. Gürtürk, CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ve İzmir Büyükşehir Belediyesinin okul yapma protokollerine katılmıştı.

Sözcü'den Evren Demirdaş'ın haberine göre, Sivrice merkezli Elazığ’da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından kentte yaşanan okul sorununu çözmek amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi okul yapma kararı almıştı.

Kararın ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi okul yapımlarının protokollerini imzalamak için Elazığ’a gelmişti. Protokol törenine katılan ve protokolleri imzalayan Elazığ il milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’ün bugün görevden alınarak merkeze çekildi. Gürtürk bakanlık bünyesinde Personel Daire Başkanlığına koordinatör olarak atandı.

Görevden alınan Gürtürk’ün yerine İzmir Milli Eğitim il müdür yardımcısı Mehmet Yiğit’in atandığı öğrenildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'nin doları bir gecede 9 liraya düşürme planı ortaya çıktı! Haluk Pekşen'den çarpıcı sözler 'Yangın söndürme ihaleleri, orman yangını garantisiyle veriliyor !' AKP'nin 30 Ağustos provokasyonuna İlber Ortaylı'dan tokat gibi yanıt! Facebook'tan istismarcılara idam istedi, istismardan hüküm giydi!