Anasayfa
21 Ağustos 2019 ( 29 izlenme )
Reklamlar

CHP'li Mahmut Tanal'dan kritik uyarı!


İzmir'de Sındır, Karabağlar ilçesinde pazar günü başlayan, rüzgarın da etkisiyle Seferihisar, Menderes, Gaziemir ve Urla ilçe sınırlarına girerek çok geniş bir alanda etkili olan orman yangınları dün kontrol atına alındı.

Yangılar sonucu 5 bin hektarlık alanın hasar gördüğü iddia edilirken CHP Milletvekili Mahmut Tanal, yangınların etkili olduğu bölgelerde altın madeni olduğuna dikkat çekti.


Türkiye maden haritasından resimlerle yangın bölgesindeki alanda orman madeni olduğunu belirten Tanal, " Yangınların çıkışıyla ilgili Bakan da şüphesini dile getirdi" dedi. Ormanları yakanların bir an önce tespit edilmesini isteyen Tanal, "Yangın çıkan alanlar tekrar ağaçlandırılmalı" ifadelerini kullandı.

Türkiye maden haritasına bakıldığında, orman yangını çıkan bölgelerde altın madeni olduğu gözüküyor. Yangınların çıkışıyla ilgili Bakan da şüphesini dile getirdi. Ormanlarımızı yakanlar biran önce tespit edilip hesabı sorulmalıdır. Yangın çıkan alanlar tekrar ağaçlandırılmalı.

View image on TwitterView image on TwitterView image on TwitterYangın çıkan yerler.
101 people are talking about this

chplimahmuttanaldankritikuyari6150631.chplimahmuttanaldankritikuyari6150641.chplimahmuttanaldankritikuyari6150651.


https://www.birgun.net/haber/chplimahmuttanaldankritikuyari265702

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tepkiler çığ gibi büyüdü, AKP’den geri adım! PttAVM, yağı kendi sitesinde daha ucuza satan şirkete dava açıyor! Mustafa Kemal Atatürk'e "Bey" yakıştırması! Erdoğan ile AKP arasındaki çatlak derinleşiyor