Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
22 Mayıs 2020 ( 26 izlenme )
Reklamlar

CHP’yi hedef gösteren Erdoğan’a Kılıçdaroğlu’ndan ağır yanıt! "Alçaklıktır!"


AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın camide şarkı çalınmasına ilişkin CHP’li yöneticileri hedef göstermesine Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan jet bir yanıt geldi.


Kemal Kılıçdaroğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

–  İzmir İl Başkanımız cami minaresinden marş çalınmasını kınadı, ayrıca Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız basın toplantısı düzenledi, provokasyona dikkat çekerek, faillerin bulunmasını istedi…

– Parti yönetimimiz yaşananların kabul edilemeyeceğini söyledi. “İbadet yerleri kutsalımızdır” dememin üzerinden 2 saat geçmedi. Tüm bunlara rağmen, Cumhurbaşkanlığı makamını işgal eden zat “Bunların hayallerinde cami minarelerinde ezan dışında başka bir ses duymak vardır” dedi…

– Faillerin bulunmamasından birinci derecede sorumlu olan kişinin, haksız yere bir siyasal partiyi suçlaması, en hafif deyimiyle alçaklıktır!  Cami minaresinden “dombra” çalınmasını da biz kınamıştık. O gün sesi çıkmayanların, bugün bize söyleyecek tek bir kelimesi dahi olamaz!

https://abcgazetesi.com/chpyi-hedef-gosteren-erdogana-kilicdaroglundan-agir-yanit-110402

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Profesör intihar etti! 'Çok borcum var' Emekli Albay Üçok’tan Tümamiral Yaycı’nın istifa süreciyle ilgili ‘ihale’ iddiası Vatandaştan bağış toplayan Saray 14 yeni araç için ihale ilanı verdi! İstanbul seçimi: Dört şirket birden anket sonuçlarını açıkladı!