Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
02 Ağustos 2020 ( 45 izlenme )
Reklamlar

Demirören'e peşkeş çekilen Sayısal Loto'da kolon fiyatlarına rekor zam!


Özelleştirme ile Demirören Grubu'na geçen Sayısal Loto’da bir kolunun fiyatı 1.5 TL’den 3 TL’ye çıkarak yüzde 100 oranında zamlandı.


Şans oyunları bayilerine gidenler, yeni fiyatlarla karşılaştı. Süper Loto’nun tam kolonu 12 liradan, 18 liraya çıktı.

Bugün Sayısal bayiilerine gidenler şok fiyatlarla karşılaştı. Daha önce tek kolonu 2 liraya oynanan Süper Loto’nun kolonu 3 liraya, 12 lira olan tam kolon bilet fiyatı ise 18 liraya çıktı. 

Sayısal Loto’nun 1,5 lira olan kolonu, 3 liraya çıktı. Eskiden 8 kolonu 12 lira olan Sayısal Loto'nun 4 kolonu ise 12 lira oldu. 

Kolonu 1 lira olan Şans Topu'nun kolon fiyatı 2 liraya yükselirken, tam kolonu da 5 liradan 10 liraya çıktı. 

Kolonu 1 lira olan On Numara'nın kolon fiyatı da 2 liraya yükseltildi. Böylece 10 Numara'nın da tam kolonu da 5 liradan 10 lira oldu. 


Ayrıca Sayısal Loto rakamları 90'a kadar yükseltildi ve çekiliş sayısı haftada 3 güne çıkarıldı. Zamlı fiyatlar, sayısal loto meraklılarını şok etti. 

Öte yandan vatandaş tarafından ödenen zamlı rakamların henüz Milli Piyango İdaresi’nin resmi sayfasında duyurulmadığı öğrenildi. Ancak vatandaşlar, resmî açıklama olmaksızın ceplerinden çıkan paranın zamlı olduğunu belirtti.


https://www.gercekgundem.com/ekonomi/201641/demirorene-peskes-cekilen-sayisal-lotoda-kolon-fiyatlarina-rekor-zam

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul Havalimanı'nda çok sayıda sefer iptal İspanya’dan gelen CNN Türk spikeri, karantina süresi dolmadan yayına çıktı! Salıcı: "Erdoğan Trump'a cevap veremiyor" FETÖ'cü Ekrem Dumanlı, RTE'nin '%50'yi evde zor tutuyorum' tehdidinin arka planını anlattı !