Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
10 Kasım 2018 ( 63 izlenme )
Reklamlar

Diyanet İşleri Başkanı’ndan ‘Fes’liye ziyaret!

Dünkü Cuma hutbesinde, başkanı olduğu kurumun kurucusu Atatürk'ten tek kelime bile bahsettirmeyen Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Keşke Yunan galip gelseydi" diyen ve Ulu Önder'e hakaretler savuran Kadir Mısıroğlu'nu evinde ziyaret etti.


Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu'na ‘Geçmiş Olsun’ ziyaretinde bulundu. Erbaş’ın Mısıroğlu’na çeşitli hediyeler verdiği de öğrenildi.

misiroglu2
Dün yapılan ziyarete ilişkin fotoğraflar, kamuoyunda ‘Fesli Kadir’ olarak bilinen Kadir Mısıroğlu’nun manevi torunu Nurullah Mısıroğlu tarafından paylaşıldı.

nurullah
Kadir Mısıroğlu, ayağından bir operasyon geçirmiş, tedavisinin ardından taburcu olmuştu.

Kurtuluş Savaşı için “Keşke Yunan galip gelseydi” diyen Kadir Mısıroğlu Ulu Önder Atatürk’e olan düşmanlığı ile biliniyor.

misiroglu
Kuruluş emrini Ulu Önder Atatürk'ün verdiği Diyanet İşleri Başkanlığı, dünkü Cuma hutbesinde de tek kelime Atatürk'ten bahsetmemesi tepkilere neden olmuştu.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/diyanet-isleri-baskanindan-fesli-ziyaret-2730128/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

4 yaşındaki çocuğa istismar eden zanlı tutuklandı Gül'ün doktorundan ortalığı karıştıracak iddialar! O yazar umudunu kaybetti: ‘AKP kendi ışığını söndürdü’ Müteahhit hatasını devlete yüklediler!