Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
10 Şubat 2019 ( 206 izlenme )
Reklamlar

Diyarbakır’da sarıklı cübbeli şekilde Pakistan, Afganistan ve İran uyruklu bazı kişiler, ‘cihad’ adı altında AKP’ye oy isteyince esnaflardan dayak yedi!

Seçimlere katılmayan 'Şeriatçı' HÜDA-PAR 'Cihad' adına AKP’ye oy istiyor


Diyarbakır’da son aylarda Pakistan, Afganistan ve İran uyruklu kimi kişiler sarıklı cübbeli şekilde sokağa çıkıp ‘cihad’ adı altında AKP'ye oy istemeye başladı. Emek Caddesi'nde esnafları dolaşan kimliği belirsiz sarıklı kişiler burada girdikleri bir iş yerinde başı açık olan bir kadınla tartışma yaşadı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrası sarıklı kişiler esnaflar tarafından darp edildi.

AKP’YE OY İSTİYORLAR
 
Olaya ilişkin konuşan esnaflar, Hür Dava Partisi (HÜDA-PAR) ve bağlı Mustazaflar Cemiyeti üyesi olduklarını belirttikleri bu grupların yerel seçimler kapsamında AKP’ye oy verilmesi için çalışma yürüttüklerini ileri sürdü.

https://www.abcgazetesi.com/politika/secimlere-katilmayan-seriatci-hudapar-cihad-adina-akpye-oy-istiyor/haber-121254

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Erdoğan'a itaat farzdır' diyen rektör AKP'ye 'yaranamadı' Müdür Yardımcısından öğrencilerine skandal soru! Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar 'Bu tarikatlar artık milleti, hükümeti denetliyor. Hangi Milli Eğitim bakanı bunları denetleyecek ?' İnanılmaz rakam... Devlet satıyor!