Ekonomiyi savunan vatandaşa "Çıkar telefonunu" yerine "Çıkar cebindeki parayı" dediler

24 izlenme 31 Mart 2023
Reklamlar

Sokak röportajında "Çıkar telefonunu" diyaloğunun benzeri yaşandı. Bu kez ekonominin iyi olduğunu söyleyen vatandaşa "Çıkar cebindeki parayı" yorumu yapıldı.Seçimlerle ilgili yapılan röportajlar artarken, Medyali Tv isimli Youtube kanalının Esenyurt'ta yaptığı röportajda ilginç bir diyalog yaşandı. Daha önce ekonomiyle ilgili yorum yapan gençlere yönelik sıklıkla duyulan "Çıkar telefonunu" diyaloğunun benzeri yaşandı. Bu kez ekonominin iyi olduğunu savunan vatandaşa yönelik, başka bir vatandaş "Çıkar cebindeki parayı" dedi.

Vatandaş "Erdoğan gibi lider mi var? Dünya lideri. Kim aç, kim susuz? Herkesin cebinde para var." dedi. Ona karşı çıkan başka bir vatandaş "Kimde para var? Hele cebinde çıkar, kaç para var? 100 milyon para mı var cebinde? Ver bana. Neden böyle yapıyorsun? Ayıptır ya" şeklinde karşılık verdi. AKP'li vatandaş ise "Ne demek ya? Millette 5 tane araba var, yer bulamıyorum araba çekmeye. Sen ne diyorsun ya?" şeklinde konuştu. "Senin neyin var?" diye sorulan vatandaş, "Neyim yok, Allah'a şükür çalışıyorum, inşaatta da çalışıyorum." cevabını verdi.

Odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tarkan, Türkiye'ye umut veren 'Geççek'i neden yazdığını anlattı: 'Şarkının melodi ve sözleri içimde yankılandı' Sedat Peker'in gündeme getirdiği Paramount otelin kapısına 'haciz' dayandı! Ulaştırma Bakanı Uraloğlu’na zor sorular: Bürokratlar milyonluk rezidansları nasıl aldı? Saray'da görev yapanlara yüzde 500 zam müjdesi!