Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
10 Eylül 2019 ( 56 izlenme )
Reklamlar

Ekrem İmamoğlu için hazırlanan sahte Mason diplomasının sahibi ortaya çıktı!


Ekrem İmamoğlu’nun fotoğrafları ile oynanarak sahte ‘masonluk’ belgesi hazırlandı. İmamoğlu’nun seçim kampanyası sorumlusu Necati Özkan’ın gündeme taşıdığı belge ile İmamoğlu Mason ilan edilmek istendi. İmamoğlu’na ilişkin sahte belgelerin gündeme gelmesinin ardından ‘Mason diplomasının’ sahibi Hürol Taşdelen diplomanın aslını paylaşarak açıklamada bulundu.


Mason diploması diye gündeme gelen belgenin gerçek sahibi Hürol Taşdelen açıklamasında, ”Sayın Ekrem İmamoğlu ‘nun mason diploması diye sanal ortamlarda dolaştırılan mason üstad diploması sahtedir ve aslı bana ait…” ifadesini kullandı.

Hürol Taşdelen’in yazılı açıklaması şöyle:

”Sayın Ekrem İmamoğlu ‘nun mason diploması diye sanal ortamlarda dolaştırılan mason üstad diploması sahtedir ve aslı bana ait olup, aşağıda asılını yayımlıyorum.

Bu alçak iftira için benim mason diplomamı fotoşop yapan trollerin kara cahil ve zeka yoksunu oldukları o kadar açık ki;

Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası (HKEMBL) bünyesinde olan Şafak Muh. Locası, Ankara ‘da 2001 tarihinde kurulmuştur.

2001 tarihinde kurulmuş bir locada, bir kişi 1995 tarihinde Üstad derecesini alması mümkün olabilir mi? 1995 ‘de daha Şafak locası ortada bile yok.

Mason yaşadığı şehirde bir locaya üye olur. Sn. İmamoğlu Ankara ‘da hiçbir zaman yaşamamışken, İstanbul ‘da onlarca mason locası varken, Ankara da 2001 ‘de kurulmuş bir locaya üye olamaz.

Ortada dolaştırılan diplomanın aslı bana aittir ve aylar önce bana ait sanal ortamımda yayımladım. Oradan kopyalayıp, sahtekarlık yapmışlar. Mason diploması üzerinde fotoğraf yoktur ayrıca.

Benim diplomamın sayısına bakarsanız, sayısını bile değiştirmeyi akıl edememişler.

Tüm belgeleri aşağıda sunuyorum.

Kamuoyunun bilgisine sunarım.”

Diplomanın aslı:

Hürol taşdelen

Ekrem İmamoğlu adına düzenlenmiş hali:

Şafak locası kuruluş beratı:

şafak locası

https://www.abcgazetesi.com/ekrem-imamoglu-icin-hazirlanan-sahte-mason-diplomasinin-sahibi-ortaya-cikti-40193

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MEB akla ve bilime yatırım yapıyormuş! AKP'li vekil torpil mesajını yanlışlıkla paylaştı! Devlet hangi televizyona ne kadar reklam verdi bilinmiyor! Son dakika… CHP ve İYİ Parti ittifak konusunda anlaştı!