Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
14 Ocak 2021 ( 8 izlenme )
Reklamlar

Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz ifadeye çağrıldı, "Bir yaşıma daha girdim!" dedi


Koronavirüs salgınına karşı sağlık çalışanları için yaptığı bir paylaşımı nedeniyle ifadeye çağrıldığını duyuran emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, "Bir yaşıma daha girdim!” dedi.Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, koronavirüs salgınına karşı sağlık çalışanlarına katkı vermek için yaptığı bir paylaşımı nedeniyle ifadeye çağrıldı.

Ahmet Yavuz, Twitter hesabından geçen yıl Mart ayında yaptığı bir paylaşımda “Cerrahpaşa Tıp Fakültesinin yardıma ihtiyacı olduğunu öğrendim. Sağlık çalışanlarına belki katkı vermek istersiniz diye düşündüm” diyerek, hastanenin hesap numaralarını paylaşmıştı.

Yavuz’un söz konusu paylaşımı nedeniyle ifade verdiği ortaya çıktı.

Ahmet Yavuz, yaşadığı duruma ilişkin sosyal medya hesabından “Covid-19 salgınının o azılı günlerinde attığım bu yardım twitinden dolayı ifade vereceğim hiç aklıma gelmezdi. Bir yaşıma daha girdim!” diye yazdı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/emekli-tumgeneral-ahmet-yavuz-ifadeye-cagrildi-bir-yasima-daha-girdim-dedi-1805785

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Başı kapalı kadının hırsızlığı güvenlik kamerasına yakalandı ! '#deprem vergileri hastanelere ve yollara gitmedi' diyen Altaylı: Nereye gittiğini ben size söyleyeyim Çiftlik Bank iddianamesi kabul edildi! AKP'yi karıştıran skandal fotoğraf!