Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
22 Mart 2019 ( 369 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan 2 gün önce açmıştı! Tren arızalandı insanlar havada asılı kaldı!


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılışını yaptığı Ankapark’ta ortaya çıkan bir görüntü dikkat çekti. Park içinde yer alan eğlence treni arızalanarak tepede kaldı. Trene binen vatandaşlar yürüyerek aşağı indi.


Maliyeti ve Atatürk Orman Çiftliği arazisi üzerine yapılması nedeni ile tartışma konusu olan Ankapark’ta ortaya çıkan bir görüntü dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iki gün önce açılışını yaptığı projede yer alan eğlence treni, arızalanınca vatandaşlar yürüyerek aşağı inmek zorunda kaldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, projenin açılışında yaptığı konuşmada, Ankapark’a girişlerin 31 Mart’a kadar ücretsiz olacağını söylemişti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Eski Başkanı Melih Gökçek’in projesi olan Ankapark, Atatürk Orman Çiftliği arazisi üzerine yapılmış ve bu yüzden büyük bir tartışma konusu haline gelmişti.

https://halktv.com.tr/gundem/erdogan-2-gun-once-acmisti-tren-arizalandi-insanlar-havada-asili-kal-387783h

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

PKKPYD-YPG’li teröristler mühimmat ikmali yaparken, Hava Kuvvetlerimiz tarafından imha edildi ! İmamoğlu’na direnen Saray ittifakı 5 milyar lira kaybetti 300 işçi işi bıraktı! Utandıran görüntüler: İşte AKP'nin yarattığı fanatizm !