Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
29 Ocak 2018 ( 883 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan bir istifa daha istedi!

İstanbul, Ankara ve Bursa büyükşehir belediyelerinden sonra AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bir belediye başkanının daha istifasını istedi. İddiaya göre adı yolsuzluklarla ve FETÖ davalarıyla anılan Çorum’un AKP’li Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün istifası istendi.

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘metal yorgunluk var’ açıklamasının ardından İstanbul, Niğde, Düzce, Bursa ve Ankara belediye başkanlarının istifalarını istemişti. İstifaya zorlananlar kervanına, iddiaya göre yeni bir isim daha eklendi.

SIRADA ÇORUM VAR

Erdoğan, ismi FETÖ ve çeşitli yolsuzluklarla anılan Çorum'un AKP'li Belediye Başkanı Muzaffer Külcü'nün istifasını istedi. Odatv'de yer alan habere göre, istifanın bu hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde AKP, Çorum’da 6. Olağan İl Kongresi'ni gerçekleştirmişti. Erdoğan da o kongreye katılarak Külcü ile görüşmüştü.

http://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/erdogan-bir-istifa-daha-istedi-2194628/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Karikatür paylaşan inşaat işçisine 'Erdoğan'a hakaret' suçundan hapis cezası Kılıçdaroğlu: Saray diktasını 2019 'da ancak böyle yıkarız Özgür Özel'den, Ulaştırma Bakanı ile Haydarpaşa-Sirkeci Garı ihalesini alan Hüseyin Avni Önder hakkında çok çarpıcı bilgi ! Konya minibüslerinde Erdoğan dönemi sona eriyor