Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
21 Nisan 2019 ( 175 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun mesajı gelmedi!


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Ankara’daki şehit cenazesindeki linç girişimi gündemin zirvesine yerleşti. Saldırı sonrası toplumun her kesiminden tepki gelmesine rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sessizliğini koruması dikkat çekti.Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı sonrası siyaset ve toplumun her kesiminden sert tepkiler gelmesine rağmen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan geçmiş olsun mesajı ya da başka bir açıklama gelmemesi dikkat çekti. Erdoğan'ın açıklama yapıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor.

ERDOĞAN'DAN TÜRGEV'İN YURDUNA ZİYARET

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı ile ilgili tartışmalar sürerken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜRGEV Şişli – Mihri Hatun Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu’na ziyarette bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyaretinde öğrencilerle sohbet etti. Ziyarette, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Fatmanur Altun ve TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Esra Albayrak da hazır bulundu.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/cumhurbaskani-erdogandan-kilicdarogluna-gecmis-olsun-mesaji-gelmedi-4510799/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul'da seçim tekrarlanıyor: Seçmenin tavrı ne olacak? İşte son anket İstanbul'a 30 yeni Anadolu lisesi eklendi 'Hayır'cıların karıları ve kızları ganimet olarak 'Evet'çilere helaldir' diyen eski İBB çalışanından skandal savunma! Onun adı ‘Kitap Baba’ köylere ‘Atatürk Çocukları Kütüphanesi’ kuruyor