Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
27 Nisan 2020 ( 259 izlenme )
Reklamlar

Eşine hakaret’ten FETÖ’ye yazdığı şarkıya kadar… İşte CHP’lileri hedef alan İsmail Türüt’ün kirli sicili!


İsmail Türüt, Haber 7 canlı yayınında gerçekleştirilen Sahur Vakti programında CHP’ye  hakaretlerde bulundu. İşte sık Sık skandallarla gündeme gelen İsmail Türüt’ün dünden bugüne en çok konuşulan skandalları.


İsmail Türüt 2007 yılında, Hrant Dink’in katillerini öven “Plan yapmayın, plan” isimli bir türkü bestelemişti. Türüt, yıllar sonra yaptığı açıklamda “Ben Hrant Dink’in katillerine türkü yazmadım. Ozan Arif yazdı, ben besteledim. Bu parçayı bana mal edip fişimi çektiler” demişti.

YouTube’da hazırlanan şarkının klibinde ise, “Vatan satsa bir kişi, anında biter işi” sözlerine Hrant Dink’in Agos gazetesinin önünde yerde yatan görüntüsü, “Yasinler bitmez Karadeniz’de” sözlerine azmettirici Yasin Hayal, “Ogün böyle desinler” sözüne de katil zanlısı Ogün Samast’ın fotoğrafları eşlik etmişti.

ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİ SEDAT PEKER’E ŞARKI YAZDI

İsmail Türüt, hemşehrisi suç örgütü lideri Sedat Peker için ‘Adam Var Adam Gibi’ adlı bir şarkı yaptı.

‘BAŞÖRTÜLÜ BACI’ YALANINA ŞARKI YAZMIŞTI

İsmail Türüt sahneye çıktığı Ankara Festivali’nde Gezi Parkı eylemleri üzerine yaptığı şarkıyı seslendirmişti. Şarkıda “Ankara’da festival, Taksim’de Gezi var; bu soysuzların var ya, her tarafta bezi var” sözleriyle başlıyor. Polisin övüldüğü, eylemcilerle ilgiliyse hakeratvari sözlerin yer aldığı şarkıda “Bunların çorbasında Siyonist’in tuzu var”, “teröristin bombası, polisin de gazı var”, “başörtülü bacıma saldıran edepsizler, camide göbek atan Allahsız şerefsizler” ve “devlete başkaldıran cezasını çekecek” gibi ifadeler kullanılmıştı.

KENAN EVREN VE FETULLAH GÜLEN’E ŞARKI

15 Temmuz darbe girişimine karşı “Asın Şu Köpekleri” adıyla şarkı söyleyen İsmail Türüt, daha önce Kenan Evren ve Fethullah Gülen’i öven şarkılar yapmıştı.

Gülen Cemaati’nin darbe girişimine karşı şarkı söyleyen İsmail Türüt, 1990’lı yıllarda çıkardığı bir albümündeki şarkıda Fethullah Gülen’den övgüyle söz ediyor. Yine 15 Temmuz darbe girişimine karşı şarkı söyleyen İsmail Türüt, 12 Eylül 1980 darbesinin başındaki isim Kenan Evren için de övgü dolu bir şarkı söylemişti. Öyle ki Türüt, darbeci Kenan Evren’i Mustafa Kemal Atatürk’e dahi benzetmişti.

EŞİNE KÜFÜR VE HAKARETLER

İsmail Türüt’e, 18 yıllık eşi Ayşe Türüt , aldatıldığı gerekçesiyle avukatı kanalıyla boşanma davası açtı.

Ayşe Türüt, çocukları , eşinden çocuklarının ihtiyaçları için her para istediğinde ağır küfür ve hakaretlere uğradığını, gururunun kırıldığını, bu durumun cep telefonu mesajlarıyla da sabit olduğunu vurguladı.

CANLI YAYINDA SKANDAL SÖZLER

Beyaz TV’de ekrana gelen “Söylemezsem Olmaz” programına katılan İsmail Türüt “MÜYOBİR’de de MESAM’da da hırsızlar var. Ben bu ülkede en çok Karadeniz türküleri çalınan, okunan adamım. Bana paralar yolluyorsunuz. Alın o parayı müsait bir yerinize sokun.

Ananıza… Babanıza verin. Biz dilenci değiliz. Üç ayda bir 1 milyar… Komik komik rakamlar. Ayıp size, yazıklar olsun…” şeklindeki skandal ifadelerle izleyiciyi hiç ilgilendirmeyen şahsi problemini ekrana taşıyarak program sunucularını da seçtiği kelimeler sebebiyle zor durumda bırakmıştı.

https://abcgazetesi.com/esine-hakaretten-fetoye-sarki-kadar-iste-chpye-hakaret-eden-ismail-turutun-kayip-sicili-101876

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Anadolu Ajansı Genel Müdürü: AA seçimi aynı hassasiyet ve tarafsızlıkla Türkiye'ye duyuracaktır Kalpaksız Kuvvacı!.. 1919 ile bugünü kıyaslamasınlar üzülürler Türk vatandaşlardan Suriyeli tepkisi! "32 yaşındayım, bunlar kadar rahat yaşamadım bu ülkede"