Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
07 Mayıs 2018 ( 58 izlenme )
Reklamlar

Farkındalık seminerinde eğitimciye içki yasağı

Milli Eğitim Bakanlığı’nın Antalya’da Suriyeli öüğrenciler için eğitimcilere düzenlediği ‘farkındalık seminerinde’ içki yasaklandı. Adora Otel ve Maritim Pine Beach isimli otellerde gerçekleşen seminerlere 3 bin civarında eğitimci katıldı.

Seminer saatleri dışında eğitimciler dinlendiği ve yemek yediği sıralarda otelden içki istediklerinde yasak olduğu gerekçesiyle alamadı.


Aynı otelde konaklayan turistler ise içkiden yararlanabildi. Bazı eğitimciler ise tursitlere ricada bulunarak ancak içki alabildi. Bakanlık Suriyeli öğrenciler için seminer duyurusunu şu ifadelerle yapmıştı: “Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenmegenel Müdürlüğü, Suriyeli çocukların Türk eğitim sistemine entegrasyonunun desteklenmesi projesi kapsamında 30- Nisan - 4 Mayıs 2018 tarihleri arasında Antalya’da okullarında en az 15 Suriyeli öğrenci bulunan okul müdür ve müdür yardımcılarına yönelik ‘idari personel farkındalık eğitimi’ gerçekleştirilecektir. farkındalık eğitimine il ve ilçelerinde Suriyeli öğrencilerin iş ve işlemlerinden sorumlu şube müdürleri de başvuruda bulunabilecektir.”

https://www.birgun.net/haber-detay/farkindalik-seminerinde-egitimciye-icki-yasagi-214792.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'nin mitinginde kavga çıktı! Polis müdahalede bulundu! Kavganın nedeni herkesi şaşırttı! ‘Peygamber soyundanım, 15 Temmuz darbe girişimini de ben önledim’ diyen kadın, 13 milyonluk vurgun yaptı! Bunu da gördük! Kızlara pembe, erkeklere mavi Kur'an! Reza Zarrab savcı ile anlaşıp kardeşini de çıkarttı!