Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
24 Şubat 2019 ( 246 izlenme )
Reklamlar

FETÖ'den açığa alındı, AKP aday gösterdi... İşte belgesi!

AKP’nin İzmir Çiğli Belediyesi başkan adayı olarak gösterdiği Okan Korkmaz’ın FETÖ soruşturması kapsamında açığa alındığı ortaya çıktı.AKP’nin İzmir Çiğli Belediyesi başkan adayı olarak gösterdiği Okan Korkmaz’ın 2017’de KHK ile görevinden ihraç edildiği ortaya çıktı.

Uzman doktor Korkmaz’ın İzmir Buca’da başhekim yardımcısı olarak görev yaptığı hastaneden 14 Temmuz 2017’de çıkarılan OHAL KHK’siyle ihraç edildiği öne sürüldü.

İzmir’in yerel yayın organlarında Korkmaz hakkında FETÖ soruşturması kapsamından açığa alındığı belirtilirken daha sonraki KHK’lerle görevine iade edildiği ifade edildi.

Görevine iadesi gerçekleşen Okan Korkmaz daha sonra Torbalı’da çalışmaya başladı. Şimdi ise AKP’nin Çiğli Belediyesi başkan adayı olarak seçim çalışmalarını yürütüyor.

Oda TV'nin aktardığına göre; Okan Korkmaz aday olduktan sonra yayımladığı özgeçmişinde, bu bilgilere yer vermiyor.

 


https://www.abcgazetesi.com/politika/fetoden-aciga-alindi-akp-aday-gosterdi-iste-belgesi/haber-122612

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yandaştan skandal sözler! "Kurtuluş Savaşında Mustafa Kemal'i eleştirmek neyse bugün Erdoğan'ı eleştirmek de odur" Sayıştay Gaziantep Belediyesi ihalesindeki oyunu çözdü! Kahramanlara son veda FETÖ’nün yapmak istediği tasfiye son üç YAŞ’ta yapıldı!