Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
20 Aralık 2019 ( 359 izlenme )
Reklamlar

Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın elektrik enerjisi ihalesini Cengiz Holding aldı!


Hazine ve Maliye Bakanlığı '2020 yılı elektrik enerjisi' alımı için 22 Kasım tarihinde ihale yaptı. Cengiz Holding’e bağlı Cengiz Elektrik Şirketi, tek başına katıldığı ihaleyi aldı ve 6 Aralık tarihinde sözleşme imzalandı.BirGün'den İsmail Arı'nın haberine göre Cengiz Elektrik bir yıl boyunca Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın 12 ayrı binasına elektrik enerjisi sağlayacak. Yapılan sözleşmeye göre ise Cengiz Elektrik’e bir yıllık elektrik enerjisi hizmeti karşılığında 10 milyon 262 bin TL ödenecek. Elektrik enerjisi sağlanacak yerleşkeler arasında bakanlık makamının da yer aldığı “Hazine ve Maliye Bakanlığı Merkez Kampusu ve ek hizmet binaları"da bulunuyor.

Cengiz Elektrik Şirketi ayrıca 4 üniversitenin elektrik enerjisi ihalesini de aldı.

Cengiz Elektrik Şirketi çok sayıda üniversitenin de 2020 yılı elektrik enerjisi ihalesini aldı. Şirket, Trakya Üniversitesi’nin 2020 yılı elektrik enerjisi ihalesini 12 milyon TL’ye, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nin elektrik enerjisi ihalesini 7 milyon 679 bin TL’ye, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin elektrik enerjisi ihalesini yaklaşık 9 milyon TL’ye ve Bursa Uludağ Üniversitesi’nin elektrik enerjisi ihalesini de 19 milyon TL’ye aldı.

http://www.krttv.com.tr/gundem/hazine-ve-maliye-bakanligi-nin-elektrik-enerjisi-ihalesini-cengiz-h22405.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Personel atamalarını iptal etti, eşini atadı! Gökçek’in Yavaş yönetimine 118 milyon liralık borç bıraktığı ortaya çıktı! Piar Araştırma, 9 ilin anket sonuçlarını yayınladı 'AKP İmamoğlu'nu kabullendi'